اجرای ۲۵۰ کیلومتر شبکه گاز در ۳۶ شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اجرای ۲۵۰ کیلومتر شبکه گاز در ۳۶ شهرک و ناحیه صنعتی استان خبر داد.

علی مهدی پور گفت: تاکنون ۲۵۰ کیلومتر شبکه گاز در ۳۶ شهرک و ناحیه صنعتی اجرا شده و توسعه شبکه‌های گاز برای سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی در دست مطالعه و بررسی است.

او می‌گوید: توسعه شبکه گاز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با هدف پشتیبانی از واحد‌های تولیدی به طول ۲۹ کیلومتر در دست اجرا است.

مهدی پور ادامه داد: این ۲۹ کیلومتر توسعه گاز با اعتبار اختصاص یافته بیش از ۴۶۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی اندیمشک ۲، اهواز ۲، سردشت دزفول، خرمشهر، ماهشهر و رامهرمز اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان می‌گوید: تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی زمینه رشد تولید و همچنین تکمیل ظرفیت واحد‌ها را به دنبال دارد و به کاهش نرخ بیکاری در استان منجر می‌شود.

این مقام مسئول گفت: بر اساس این تفاهم نامه که در اواخر پارسال به امضا رسید، مقرر شد طراحی و نظارت شبکه گاز از سوی شرکت گاز برآورد و انتخاب پیمانکار از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان انجام شود.

به گفته او در خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی وجود دارد که تاکنون گاز مورد نیاز ۸۰ درصد واحد‌های تولیدی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تامین شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.