جزئیات دستمزد عجیب و غریب بنزما به تومان در عربستان

جزئیات دستمزد نجومی کاپیتان رئال مادرید در عربستان فاش شد.

کریم بنزما کاپیتان رئال مادرید روز گذشته از این تیم مادریدی بعد از ۱۴ سال خداحافظی کرد. دارنده توپ طلای ۲۰۲۲ از سوی باشگاه الاتحاد عربستان پیشنهادی نجومی دریافت کرده و طبق گزارش‌ها توافقات اولیه بین طرفین صورت گرفته است.

اما نکته جالب پول هنگفتی است که ستاره مسلمان با نشان دادن چراغ سبز به سعودی‌ها به جیب خواهد زد. طبق گزارش سایت «اسپورت» سعودی جزئیات دستمزد نجومی بنزما مشخص شد که به شرح زیر است:

قرارداد دوساله بنزما با الاتحاد به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال سعودی (بیش از ۲ هزار میلیارد تومان) است. دستمزد سالیانه اش ۸۰۰ میلیون ریال (بیش از هزار میلیارد تومان) است.

دستمزد ماهیانه کاپیتان رئال در الاتحاد ۶۶ میلیون ریال (بیش از ۹۰ میلیارد تومان) است. بنزما هفته‌ای ۱۴ میلیون رئال (بیش از ۲۰ میلیارد تومان)، روزانه ۲ میلیون ریال (۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان) و ساعتی ۸۸ هزار ریال (بیش از ۱۰۰ میلیون تومان) به جیب می‌زند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۷ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
پول ایران بی ارزش هست چه ربطی به بنزما داره. دستمزد اون همون ریال سعودی هست و البته بی کم و کاست 10 درصد آن را جدا از مالیات و غیره بنزما زکات می دهد. بازیکنان ایرانی هم زکا ت می دهند؟؟مافیای خود رو زکات می دهد؟
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۳:۳۶ ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
راحت می تونه پیتزا بخره بخوره
آخرین اخبار