واکنش نیما عالمیان بابت محاسبه نشدن امتیازاتش در رنکینگ جهانی

ملی پوش تنیس روی میز کشورمان به محاسبه نشدن امتیازاتش در رنکینگ جهانی واکنش نشان داد.

مسابقات جهانی تنیس روی میز  قهرمانی جهان در آفریقای جنوبی چند روز پیش  با درخشش نمایندگان چین به پایان رسید. از ایران هم چهار ورزشکار در این رقابت‌ها حضور داشتند و به استثنای نوشاد عالمیان که توانست به جمع ۳۲ نفر برتر جهان صعود کند ۳ ورزشکار دیگر ایران در همان دور نخست از گردونه مسابقات حذف شدند.

پس از پایان مسابقات هم فدراسیون جهانی رنکینگ جدید این رشته را اعلام کرد که در کمال تعجب امتیازات جدید نیما عالمیان برای او محاسبه نشد تا هم در رنکینگ جهانی با تنزل مواجه شود و هم این مسئله اعتراض او و مسئولان فدراسیون تنیس روی میز ایران را به همراه داشته باشد. مسئولان فدراسیون ایران با ارسال نامه‌ای اعتراض آمیز خواستار تجدیدنظر و رسیدگی به این موضوع هستند.

نیما عالمیان ملی پوش تنیس روی میز درباره این مطلب در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با وجود اینکه توانستم وارد مسابقات جهانی شوم و  ورود به رقابت‌های جهانی امتیازاتی به همراه دارد، اما مسئولان فدراسیون جهانی در کمال تعجب امتیاز من را محاسبه نکرده‌اند.

او افزود: اینکه مصدوم شدم از عهده من خارج است و برای همین هم مسئولان فدراسیون تنیس روی میز ایران با نامه‌نگاری‌های انجام شده با فدراسیون جهانی در صدد هستند تا حق و حقوق من را بگیرند و امتیازاتی که به من تعلق نگرفته دوباره برایم حساب شود.

عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران تصریح کرد: اکنون‌هم باید نزدیک به ۱۰ امتیاز برای من در نظر بگیرند، چون با این اتفاق ممکن است در رنکینگ جهانی با چند پله صعود مواجه شوم و به جایگاه بهتری ارتقا یابم.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار