نماینده مجلس:

دولت باید در تغییر ساعات کار ادارات دقیق‌تر عمل می‌کرد

اقبال شاکری گفت: در قانون، تغییر ساعات کار برعهده دولت قرار داده شده و دولت وظیفه دارد متناسب با شرایط موجود تمام اجزا را هماهنگ کند.

اقبال شاکری در تشریح مشکلاتی که به دنبال عدم هماهنگی بین بخش‌های مختلف مرتبط با فعالیت ادارات اعم از مهد کودک‌ها یا تغییر در ساعت اجرای طرح ترافیک متناسب با تغییر ساعات کار ادارات ایجاد خواهد شد، گفت: در قانون تغییر ساعات کار برعهده دولت قرار داده شده است تا هماهنگی‌های لازم را در این زمینه انجام دهد بنابراین دولت وظیفه دارد متناسب با آن تمام اجزا را هماهنگ کند.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که باید این کار دقیق‌تر صورت بگیرد و ساعات کار سایر اجزای فعال روزانه در شهر اعم از مهدکودک‌ها و ساعات اجرای طرح ترافیک، همچنین دوایر دیگری که مردم با آن‌ها سروکار دارند همچون بانک‌ها و ادارات خاص نیز تغییر پیدا کند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر یکی از این اجزا با تغییر ساعات کار ادارات هماهنگ نباشد قطعا مشکلات زیادی برای خانواده‌ها به ویژه کارمندان ایجاد خواهد شد بنابراین لازم است اجزای دیگر مرتبط با فعالیت ادارات که به صورت روزانه فعالیت دارند نیز در این زمینه هماهنگ باشند.

پیش از این مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات از روز ۱۶ خردادماه سال جاری و شروع ساعت کاری از ساعت ۶ صبح تا ۱۳ عصر، آیا ساعت اجرای طرح ترافیک در پایتخت تغییر خواهد کرد یا خیر، گفته بود: تاکنون تصمیمی بر تغییر ساعت طرح ترافیک در تهران اخذ نشده است و تعیین ساعت طرح ترافیک با شورای عالی ترافیک است و در صورت تصمیم بر تغییر ساعت طرح با توجه به تغییر ساعت کار ادارات این موضوع در شورای ترافیک مطرح و تصویب خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار