کارخانه آرد مارون، تامین کننده آرد کهگیلویه و بویراحمد و سایر استان‌ها

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارخانه آرد مارون علاوه بر تامین نیاز استان، آرد چند استان دیگر را نیز تامین می‌کند.

علی احمدزاده در بازدید از کارخانه آرد مارون گچساران گفت: کارخانه آرد مارون یکی از پیشرفته‌ترین کارخانه‌های تولید آرد خبازی و آرد صنعتی است و علاوه بر تامین نیاز استان کهگیلویه و بویراحمد، آرد چند استان دیگر را نیز تامین می‌کند.

او با بیان اینکه ظرفیت این کارخانه در سال ۱۵۰ هزار تن است و این پتانسیل وجود دارد که ۷۵ درصد آرد صنعتی نیز در کارخانه آرد مارون تولید شود، افزود: هیچ مشکلی در زمینه تامین آرد استان و استان‌های همجوار نیست.

احمدزاده با اشاره به اینکه گندم استان از کیفیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: با توجه به کیفیت بالای گندم، آرد این کارخانه هم از کیفیت خوب و استاندارد بالایی برخوردار است، بنابراین نانوایی‌ها باید نان با کیفیت در اختیار مردم قرار دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این کارخانه دارای بهترین آزمایشگاه لحظه‌ای است و خوشحالیم که چرخ این کارخانه می‌چرخد و کارگران مشغول به کار هستند.

نماینده عالی دولت در استان می‌گوید: از نهاد ریاست جمهوری پیگیر وضعیت نانوایی‌ها و صفوف نان در استان کهگیلویه و بویراحمد برای ارائه به رئیس جمهور بودند که آیت‌الله دکتر رئیسی شخصا پیگیر وضعیت نانوایی‌ها هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.