پدر مسی فاش کرد: پسرم دوست دارد به بارسلونا بازگردد

پدر لیونل مسی با خوان لاپورتا، رییس بارسا ملاقات کرد تا درباره بازگشت او به بارسا حرف بزند.

ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد خورخه مسی، پدر و مدیربرنامه‌های مسی به خانه خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا رفته و در آنجا با او ملاقات کرده تا درباره بازگشت سوپر استار آرژانتینی به بارسلونا مذاکره کنند.

مسی هم‌اکنون بر سر یک سه راهی قرار دارد: مسیر اول که از همه صاف‌تر و پر زرق و برق‌تر است، بازی در عربستان است. گفته می‌شود عرب‌ها حاضرند برای دو سال بازی مسی در عربستان یک میلیارد یورو به او بپردازند.

مسیر دوم که از همه دشوارتر است، بازگشت به بارسا است. بارسلونا دو سال پیش به دلیل مشکلات مالی نتوانست با مسی قرارداد ببندد و ناچار شد او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد.


این باشگاه همچنان با همان مشکلات مالی دست به گریبان است، با این تفاوت که یک بسته مالی ویژه طراحی کرده و به لالیگا ارائه داده است. اگر بسته پیشنهادی آن‌ها مورد موافقت مدیران لالیگا قرار بگیرد، آن‌وقت قادر خواهند بود مسی را به خدمت بگیرند.

خورخه مسی بعد از ملاقات با لاپورتا گفت: «هنوز چیزی در این باره نمی‌دانیم که او به بارسا برمی‌گردد یا نه. لئو عاشق این است که برگردد. گزینه اول او این است که برگردد. من هم عاشق این هستم که او را در بارسا ببینم. الان چیزی نمی‌دانیم. تا ببینیم چه می‌شود. به زودی تصمیم می‌گیریم. خیلی چیز‌ها هست که باید درباره‌اش حرف بزنیم.» ژاوی، مربی بارسا هم با مسی تماس گرفته و با او درباره بازگشتش حرف زده است.

نکته مهم در این میان این است که همه بارسایی‌ها دوست دارند مسی به این تیم برگردد، اما اول لالیگا باید مجوز مالی این کار را صادر کند. دوم اینکه مسی باید بین پیشنهاد بسیار کلان عربستان و بارسا، دومی را انتخاب کند. در این صورت بازگشت مسی به تیم سابقش رقم خواهد خورد و تمام هواداران بارسا را خوشحال خواهد کرد.

البته ستاره تیم ملی آرژانتین یک گزینه کم سر و صداتر هم در پیش دارد و آن هم پیوستن به اینتر میامی است، تیم دیوید بکام در لیگ حرفه‌ای آمریکا که با توجه به پیشنهاد عربستان بعید است این انتقال رخ دهد.

برچسب ها: مسی ، بارسلونا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار