مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز اعلام کرد از صحبت‌هایش سوءبرداشت شده و هرگز منظورش این نبوده که باشگاه‌های خصوصی می‌توانند قوانین نقل و انتقالات را رعایت نکنند.

هوشنگ نصیرزاده، سرپرست کمیته تدوین مقررات فدراسیون، که عضو کارگروه ساماندهی نقل و انتقالات هم هست،‌ در مصاحبه‌ای توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. او که مدیرعامل باشگاه خصوصی تراکتور هم هست، در اظهاراتش حرف‌هایی درباره نامه نهاد ریاست جمهوری درباره اجتناب از قرارداد دلاری بر زبان آورد و از این صحبت‌ها برخی اینطور برداشت کردند که منظور او این است باشگاه‌های خصوصی می‌توانند قوانین نقل و انتقالاتی جدید را رعایت نکنند.

در چنین شرایطی نصیرزاده این صحبت‌ها را تکذیب می‌کند. او به خبرنگار ما گفت: مصاحبه‌ای از قول من در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر این که تیم‌های خصوصی می‌توانند مقررات نقل و انتقالات را رعایت نکنند که این کذب محض است و چنین اظهاری از سوی من بیان نشده است.

او ادامه داد: تمام باشگاه‌های شرکت‌کننده در مسابقات باید مقررات نقل و انتقالات را عیناً رعایت کنند. و برای رعایت آن  باشگاه‌های دولتی و خصوصی از هم تفکیک نمی‌شوند.

نصیرزاده صحبت‌های خود را اینطور به پایان برد:‌ آن بخش از اظهارات من که به آن توسل می‌شود ناظر به بخشنامه بالادستی در مورد ضرورت اجتناب از قرارداد دلاری بود که نهاد ریاست جمهوری به کمیته ملی المپیک و سازمان ورزش ارسال داشته که بیشتر متوجه باشگاه‌های دولتی است و ربطی به رعایت مقررات نقل و انتقال ندارد. زیرا این مقررات جامع الشمول و برای همه الزام‌آور است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.