بیمارستان جدید بشرویه در چند قدمی بهره برداری

مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از تکمیل عملیات ساختمانی بیمارستان جدید شهرستان بشرویه خبر داد.

مالکی پس از بازدید میدانی پروژه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان‌های طبس، بشرویه و خوسف گفت : بیمارستان جدید در بشرویه با ایجاد راه دسترسی قابل بهره‌برداری و آماده ارائه خدمت به مردم شهرستان خواهد بود.

وی افزود : عملیات ساختمانی بیمارستان جدید شهرستان بشرویه تکمیل شده و تجهیز آن در حال انجام است.

مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در این بیمارستان، ساختمان سوله اداری و پشتیبانی به عنوان پروژه جدید شروع شده است.

مالکی گفت : بیمارستان ۳۲ تختخوابی جدید شهرستان بشرویه از پروژه‌های نیمه‌تمام و اولویت‌دار حوزه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی است که با گذشت حدود ۱۲ سال از کلنگ‌زنی آن، با اهتمام دولت سیزدهم در مراحل نهایی تکمیل و بهره‌برداری قرار دارد.

مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: دانشگاه ذیل در شهرستان بشرویه، طرح ساخت ستاد مرکز بهداشت شهرستان با زیربنای هزار و ۳۳۰ متر مربع و با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد ، مرکز خدمات جامع سلامت ارسک با ۵۰۰ متر مربع زیربنا و پایگاه سلامت شماره ۱ و ۲ (جهاد) بشرویه با زیربنای ۲۵۰ متر مربع را در دست اقدام دارد.

وی گفت: بیمارستان خوسف هم با پیگیری دانشگاه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال تکمیل مراحل نهایی است و پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصدی دارد.

مالکی افزود: در حال حاضر محوطه‌سازی بیمارستان خوسف در دستور کار قرار گرفته و تکمیل و بهره‌برداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن از برنامه‌های دانشگاه است.

وی گفت: همچنین در سفر به شهرستان طبس از طرح توسعه بیمارستان طبس بازدید به عمل آمد که این پروژه با مشارکت شرکت زغال‌سنگ در حال تکمیل مراحل سازه‌ای و با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی فعال است، دانشگاه نیز فرآیند مناقصه تکمیلی پروژه را در دستور کار قرار داده است.

مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار داشت: طرح های در دست اقدام در شهرستان طبس شامل ساخت  مرکز خدمات جامع سلامت گلستان با پیشرفت ۴۵ درصد، پایگاه سلامت مهرآفرین با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی و طرح های جدید خانه بهداشت حلوان و پیستان و پانسیون پزشک عشق آباد و طرح توسعه مرکز خدمات جامع سلامت عشق آباد است.

وی افزود: همچنین مرکز خدمات جامع سلامت عشق آباد با زیربنای ۵۰۰ متر مربع و ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل نهایی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار