روایت زورف از دردسر‌های ممنوعیت تزریق انسولین در پاریس

تنیسور برجسته آلمانی اجازه تزریق انسولین در زمین مسابقه در گرنداسلم رولان گاروس را ندارد.

الکساندر زورف، قهرمان المپیک ۲۰۲۰ و شماره دو پیشین جهان پس از صعود به یک‌چهارم نهایی گرنداسلم رولان گاروس احساسات خود را به اشتراک گذاشت.

این تنیسور آلمانی گفت: در مسابقات ATP برای من آسان است، اما در پاریس اجازه تزریق انسولین در زمین را ندارم. به من گفتند که برای این کار باید زمین را ترک کنم. در آخرین مسابقه‌ام به من گفته شد که هنگام وقت استراحت می‌توانم انسولین را تزریق کنم. من پاسخ دادم: «بچه‌ها، بیایید! من فقط دو وقت استراحت در هر مسابقه دارم، در قالب پنج ست، گاهی اوقات باید چهار یا حتی پنج تزریق انجام دهید. به همین دلیل گفتم که این امکان‌پذیر نیست، زیرا به این معناست که من از انجام کار‌هایی که برای رفاه و زندگی‌ام لازم است، نهی شده‌ام.

زورف افزود: وقتی این بحث شروع شده بود، در دور دوم، برای تزریق انسولین بیرون رفتم. سرپرست مسابقه وارد اتاق شد که از آن خبر نداشت. او وحشت کرد و گفت: «نه، نه، شما نمی‌توانید این کار را انجام دهید. شما به دکتر نیاز دارید که به شما آمپول بزند.» به او گفتم که این‌طور نیست، زیرا یک پزشک معمولی اگر متخصص هم نباشد و نداند چه مقدار از دارو را باید تزریق کنم، نمی‌تواند به من کمک کند. گفتم ببینید من از سه سالگی دیابت دارم، دقیقا می‌دانم باید چه کار کنم، اما گفت: نه دکتر باید این کار را بکند؛ بنابراین بحث دیگری آغاز شد. امروز بالاخره گفتم: "لطفاً توضیح دهید که چه کاری باید انجام دهم و همه چیز درست خواهد شد. اگر نیاز به تزریق انسولین خارج از زمین داریم، من با کمال میل این کار را انجام خواهم داد، فقط پنج ثانیه طول می‌کشد. فقط اجازه دهید این کار را انجام دهم، اما در زمین بازی بهتر است. "، اما به من گفتند وقتی وارد زمین می‌شوم عجیب به نظر می‌رسد.

تنیسور آلمانی خاسرنشان کرد: این یک تصمیم احمقانه است، زیرا اگر این کار را نکنم، زندگی من در خطر خواهد بود، اما آن‌ها گفتند که عجیب به نظر می‌رسد. من پاسخ دادم: "چه شکلی است؟ آیا من کار ممنوعه‌ای انجام می‌دهم؟ این بحث دیگر منطقی نیست. "

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار