بیش از ۵۰ هزار نفر صبح امروز با مترو سفر کردند

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از جابه‌جایی ۵۰ هزار و ۶۱۱ نفر در ساعات ابتدایی صبح امروز (۴:۳۰ تا ۶) با مترو خبر داد.

 مسعود درستی گفت: در روز نخست تغییر ساعات اداری، ۵۰ هزار و ۶۱۱ نفر بین ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه تا ۶ صبح با مترو تهران و حومه جابه‌جا شدند.

وی با بیان اینکه بیشترین آمار مسافری در این زمان مربوط به خطوط ۵ و ۳ است افزود: در خط ۵ (حومه ای) ۱۱ هزار و ۳۵۲ نفر و در خط ۳ مترو تهران ۱۱ هزار و ۶۸ نفر از خدمات این ناوگان حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری استفاده کردند.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه حدفاصل ساعت ۴:۳۰ دقیقه تا ۵ صبح آمار مسافری در خطوط هفت‌گانه ۸ هزار و ۹۸۵ نفر بود تصریح کرد: این میزان برای شبکه عظیم مترو تهران و حومه آمار کمی به حساب می‌آید؛ اما با توجه به تعطیلات انتظار داریم که از روز شنبه ۲۰ خردادماه میزان مسافران در این ساعات افزایش داشته باشد.
درستی با بیان اینکه کارکنان در بخش‌های عملیات؛ راهبری، مراکز فرمان، معاونت مهندسی، امور ایستگاه‌ها و انتظامات امروز از ساعتی قبل از آغاز بهره برداری در محل کار خود حاضر بودند، گفت: کارکنان بخش تعمیر و نگهداری در شب گذشته حجم بالای کار را برای آماده سازی خطوط تا ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه پشت سر گذاشتند تا شبکه مترو تهران و حومه صبح امروز بتواند خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه کند.
وی در پایان از تلاش جهادی کارکنان مترو  به منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها: مترو ، شهرداری تهران
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار