مرز خسروی از مرز‌های قدیمی و شناخته شده کشور

فرمانده قرارگاه نجف با اشاره به امکانات خوب مرز خسروی برای پذیرش زوار، گفت : مرز خسروی از مرز‌های قدیمی و شناخته شده کشور با عراق است.

سردار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، استاندار کرمانشاه و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی در سالن شهید سلیمانی استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت : امسال مسئولان استانی و کشوری از مدت‌ها قبل در حال بررسی شرایط و توسعه زیرساخت‌های مرزی برای ایام اربعین هستند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: مرز خسروی از مرز‌های قدیمی و شناخته شده کشور با عراق است و باید جایگاه سابق خود را در تردد زوار امام حسین (ع) احیا کند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که باید برای آن برنامه‌ریزی و تبلیغ شود خود مرز منذریه و خسروی است، زیرا زواری که از این مرز راهی عتبات عالیات می‌شوند برای بازگشت دچار مشکل هستند، زیرا برای رانندگان شناخته شده نیست.

عظیمی بیان کرد: برای آنکه جایگاه مرز خسروی مجدداً احیا شود و شاهد عبور خیل عظیم زوار باشیم نیازمند ۲۴ ساعته و شبانه روزی شدن مرز خسروی هستیم.

وی ادامه داد: اگر از امروز مرز خسروی ۲۴ ساعته شود شرایط و امکانات به مرور افزایش خواهد یافت و برای اربعین مشکلات کمتری خواهیم داشت .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار