مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تمدید شد

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ خبر داد.

علی صدر با اشاره به این که انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز ۱۱ خرداد آغاز شده و تاکنون ادامه دارد، گفت: به منظور مساعدت با متقاضیانی که تا امروز ۱۶ خرداد موفق به انتخاب رشته نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که مجازین به انتخاب رشته بتوانند از روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد تا پایان روز شنبه ۲۰ خرداد  نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

وی با بیان این که تاکنون بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: متقاضیان ضرورت دارد در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه اصلاحات آن، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و انتخاب رشته کنند.

صدر همچنین درباره مجازین و علاقه‌مندان به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دسته از داوطلبان لازم است به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و بر اساس دفترچه و اطلاعیه‌های مربوطه، اقدام به انتخاب رشته کنند.

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش در خاتمه یادآور شد: متقاضیانی که قبلاً انتخاب رشته خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۳:۵۵ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
سلام آفرین که عکس دانشجو با حجاب گذاشتین.متشکرم.
Iran (Islamic Republic of)
عارف
۲۱:۲۹ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
سلام ببخشید کسی می‌دونه چرا لیست دانشگاه های آزاد داخل دفترچه نبود؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۹ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
w.w.w.Azmoon.org
از طریق سایت دانشگاه آزادباید انتخاب رشته بکنید
آخرین اخبار