طرح ضربتی برخورد پلیس با سارقان مسلح گوشی همراه در سیستان و بلوچستان اجرا شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اجرای طرح ضربتی برخورد پلیس با سارقان مسلح گوشی همراه در شهرستان‌های زاهدان، خاش و ایرانشهر خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان اظهارداشت: در این طرح ۴۸ ساعته، سه باند سارقان مسلح گوشی تلفن همراه در شهرستان‌های زاهدان، خاش، ایرانشهر متلاشی و ۱۰ نفر دستگیر شدند.

وی افزود: بدنبال مطالبات مردمی مبنی بر ارتقا احساس امنیت، طرح تشدید مبارزه با سرقت و با هدف مقابله با سرقت‌های مسلحانه به صورت شبانه‌روزی و محله محور با هدف برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم‌خیز و با همکاری شهروندان با پلیس به صورت ضربتی و مویرگی در سطح استان اجرا شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این طرح ضربتی پلیس استان مأموران انتظامی پس از ساعت‌ها تحت مراقبت قراردادن متهمان در فرصتی مناسب موفق شدند اعضای سه باند سارقان مسلح را طی عملیات‌های جداگانه در شهرستان‌های مذکور در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

وی با اشاره به دستگیری ۱۰ سارق مسلح از اعضای این باند‌های مسلحانه در طرح ضربتی پلیس تصریح کرد: از دستاورد‌های این طرح کشف ۵۰ فقره سرقت گوشی تلفن همراه، کشف پنج دستگاه موتورسیکلت سرقتی و کشف ۲ خودرو سرقتی و نیز سه قبضه سلاح کلاش و مقادیری فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار