واکر، مدافع منچسترسیتی، تاکید کرد که برای فینال لیگ قهرمانان اروپا در روز شنبه آماده خواهد بود. با این وجود، پپ نسبت به این اتفاق مطمئن نیست.

کایل واکر در جریان بازی با منچستریونایتد در فینال جام حذفی به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. او در تمرین روز سه‌شنبه سیتزین‌ها نیز حضور نداشت. مدافع ۳۳ ساله سیتی در گفت‌وگو با اسکای اسپورت تاکید کرد که به بازی شنبه مقابل اینتر در فینال چمپیونزلیگ خواهد رسید.

کایل واکر در مورد آخرین وضعیت خود گفت: خوب هستم و تازه دارم پیر می‌شوم و مشکل خاصی وجود ندارد. غیبت امروز در مسیر بهبودی‌ام بود و کاملا خوب هستم. طی هفته‌های اخیر دقایق زیادی در زمین حضور داشتم. برای همین سرمربی تیم گفت که خانه بمان تا برای بازی روز شنبه که خیلی آن را دوست داری مهیا شوی.

او کاملا مصمم به همراهی سیتی در فینال چمپیونزلیگ است: شرایط خوبی دارم. وقتی بقیه مصدوم بودند من آنجا حضور داشتم و بازی کردم و حالا فینال لیگ قهرمانان را به خاطر هیچ از دست نخواهم داد.

با وجود اطمینان واکر برای حضور در فینال، پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، در مورد مصدومیت کایر واکر و احتمال حضورش در فینال مطمئن نیست: او در کمرش دچار مشکل شده است. دیروز شرایط خوبی نداشت، اما امروز کمی بهتر شده بود. با این وجود نخواستیم در موردش ریسک کنیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار