اعضای ۳ باند سارقان مسلح در سیستان و بلوچستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اجرای طرح ضربتی برخورد پلیس با سارقان مسلح گوشی همراه در استان خبر داد و گفت: در این طرح ۴۸ ساعته ۳ باند سارقان مسلح گوشی تلفن همراه در شهرستان‌های زاهدان، خاش، ایرانشهر متلاشی و ۱۰ نفر دستگیر شدند.

 
سردار دوستعلی جلیلیان  اظهار کرد: به دنبال مطالبات مردمی مبنی بر ارتقاء احساس امنیت، طرح تشدید مبارزه با سرقت و با هدف مقابله با سرقت‌های مسلحانه به صورت شبانه روزی و محله محور با هدف برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم خیز و با همکاری شهروندان با پلیس به صورت ضربتی و مویرگی در سطح استان اجرا شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در این طرح ضربتی پلیس استان ماموران انتظامی پس از ساعت‌ها تحت مراقبت قرار دادن متهمان در فرصتی مناسب موفق شدند اعضای ۳ باند سارقان مسلح را طی عملیات‌های جداگانه در شهرستان‌های مذکور در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

 وی با اشاره به دستگیری ۱۰ سارق مسلح از اعضای این باند‌های مسلحانه در طرح ضربتی پلیس تصریح کرد: از دستاورد‌های این طرح کشف ۵۰ فقره سرقت گوشی تلفن همراه، کشف ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و کشف دو خودرو سرقتی و نیز ۳ قبضه سلاح کلاش و مقادیری فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار