بازدید معاون هماهنگ کننده مرزبانی فراجا از مرز‌های جنوبی سیستان و بلوچستان

معاون هماهنگ کننده مرزبانی فراجا به اتفاق هئیت همراه  با حضور در مرز‌های جنوبی استان از نزدیک آخرین وضعیت حوزه آموزش، آمادگی عملیاتی و توان رزمی مرزداران در حوزه هنگ مرزی سیرکان را مورد بررسی قرار داد.

 سردار  حسن اسدالهی  در بازدید از حوزه استحفاظی هنگ مرزی سیرکان، مسئولیت مرزداران این منطقه از کشور را حساس و بسیار پر اهمیت خواند و خطاب به آن‌ها گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی و مجاهدت گونه شما در حراست از مرز‌های جنوب شرقی کشور، نقش بسزایی در جلوگیری از وقوع جرائم و ارتقاء امنیت کشور دارد که قطعاً این تلاش‌ها و مجاهدت شما در سایه وجود خانواده‌ای اسلامی، با استحکام، پایدار و با حمایت معنوی اعضای خانواده از شما، تحقق می‌یابد.

 معاون هماهنگ کننده مرزبانی فراجا با حیاتی خواندن اقدامات مرزداران و ابراز رضایت از خدمات ارزشمند ارائه شده به مردم و مرزنشینان، از تمامی مرزداران خواست تا با پایبندی به منشور اخلاقی مرزبانی و تلاش در راه خدا، در تحقق اهداف عالی مرزبانی بکوشند.

 گفتنی است سردار  اسدالهی در ادامه سفر خود به مرز‌های جنوبی استان ضمن بازدید از گروهان‌ها، پاسگاه‌ها و برجک‌های مرزی حوزه هنگ سیرکان، به ارزیابی اقدامات بعمل آمده در راستای ارتقاء سطح امنیت منطقه، آمادگی عملیاتی، فراگیری آموزش‌ها و آماده بکاری خودرو‌ها و سلاح‌ها پرداخت و همچنین توان رزمی نیرو‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
یاسر
۱۹:۳۶ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
دلاور مردان خدا و وطن
آخرین اخبار