تلاش برای محرومیت‌زدایی از محلات شیراز

شهردار منطقه ۳ شیراز گفت: تلاش برای کاهش و یا زدودن غبار محرومیت از محله‌ها، محله محوری و پاسخگویی به مطالبات شهروندان از مهمترین اهداف طرح و پروژه عمرانی این منطقه است.

غلامرضا شهریاری با بیان اینکه چندین طرح و پروژه عمرانی، محرومیت‌زدایی در محله‌های منطقه سه شهرداری و بنا به نیاز این محله‌ها و درخواست‌های شهروندان در دست اجرا است، گفت: تلاش برای کاهش و یا زدودن غبار محرومیت از محله‌ها، محله محوری و پاسخگویی به مطالبات شهروندان از اهداف اجرای این پروژه‌هاست.

او گفت: در بحث رفاه عمومی شهروندان همه تلاشمان بر این است تا در سال جاری علاوه بر پروژه‌هایی که برای عمران و آبادانی منطقه اجرا خواهند شد، در جهت رفاه و آسایش مردم در محله‌ها نیز اقدامات زیربنایی خوبی صورت پذیرد.

شهریاری با بیان اینکه از زمان شروع به کارم در این منطقه به منظور شناسایی مشکلات مردم در محله ژ‌ها، بازدید‌های میدانی و دیدار‌های رودررو با مردم همواره در دستورکارمان بوده است، تصریح کرد: این رویکرد باعث شده است تا با نظر مردم و نوع نیاز محله‌ها، پروژه‌های متعددی در محله‌های منطقه در دست اجرا باشد.

شهردار منطقه ۳ شیراز اظهار کرد: این روند با قوت ادامه خواهد داشت تا با تعامل و همکاری دوسویه بین مردم و مسئولان این شهرداری، شرایط خوبی در محله‌ها ایجاد شود.

او، اجرای پروژه‌هایی، چون جدول، کانیوا، تک لبه و آسفالت در محله‌های برآفتاب، نارنجستان، نیستان، شهید وفایی، امام حسن مجتبی (ع) شهرک سعدی، عملیات کف‌سازی و مناسب‌سازی کوچه‌های صعب‌العبور محله برآفتاب، زیرسازی و روکش آسفالت محله‌ها، عملیات اجرایی جدول، کانیوا، تک لبه و آسفالت در شهرک رکن آباد، لوله‌گذاری هدایت آب‌های سطحی خیابان باستان شهرک رکن آباد و بهسازی ورودی زیباشهر را از جمله پروژه‌های محرومیت‌زدایی و عمرانی در محله‌های منطقه سه شهرداری عنوان کرد.

شهریاری ادامه داد: اجرای طرح‌های هندسی و ترافیکی در شهرک رکن آباد، لوله‌گذاری هدایت آب‌های سطحی کوچه‌های ۵۲ و ۵۴ خیابان نارنجستان، روکش آسفالت منشعبات خیابان بوستان و پیاده روسازی و سرپوشیده کردن جداول از دیگر پروژه‌های در دست اجرا در محله‌های منطقه ۳ شهرداری در بحث محرومیت‌زدایی است.

شهردار منطقه ۳ شیراز با بیان اینکه برای توسعه فعالیت‌های اجتماعی، ورزشی و ایجاد فضا‌هایی برای فراغت شهروندان نیز چندین طرح نظیر سالن‌های ورزشی، پارک‌های محله ای، مسیر دوچرخه سواری و... نیز مدنظر است، گفت: این پروژه‌ها به زودی در شهرک‌های رکن‌آباد، سعدی و زیباشهر اجرا خواهند شد ضمن اینکه در محله‌های دیگر سطح منطقه نیز پروژه‌هایی تعریف شده‌اند که این پروژه‌ها نیز اجرایی خواهند شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۶ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
لطفا یه فکری هم به حال قلات بکنید واقعا مشکل آب داره