تغییر مجدد ساعت کاری قوه قضاییه/ شروع به کار ۶ صبح اعلام شد

قوه قضاییه شروع به کار مجموعه‌های خود را باز هم تغییر داد و ساعت ۶ صبح را ساعت آغاز فعالیت مجموعه‌های دستگاه قضا اعلام کرد.

معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه بعد از یک روز تاخیر نسبت به ارگان‌ها و نهاد‌های دولتی و عمومی، ساعت شروع فعالیت مجموعه‌های دستگاه قضا را ۶ صبح اعلام کرد.

پیش از این هم قرار بود ساعت کاری دستگاه قضا و محاکم از نیمه خرداد تا نیمه شهریور، همزمان با دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های عمومی ساعت ۶ صبح باشد، اما درست در آخرین ساعات روز تعطیل ۱۵ خرداد اعلام شده بود ساعت کاری مجموعه‌های قوه قضاییه از ۷ صبح خواهد بود.

این تصمیم معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه به دلیل این اتخاذ شده بود که رئیس مجلس مصوبه هیئت دولت را به دلیل برخی ایرادات عنوان‌شده قابل اجرا ندانسته بود.

حال با مصوبه جدید هیئت وزیران و رفع ایرادات رئیس مجلس شورای اسلامی بر مصوبه ساعت آغاز به‌کار ادارات، بخشنامه محمدباقر الفت، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه مبنی بر اینکه ساعات کاری مجموعه‌های دستگاه قضا از ۱۷ خرداد تا ۱۵ شهریور از ساعت ۶ صبح (با لحاظ سقف مقرر قانونی) شروع می‌شود، ابلاغ شد.

تغییر ساعت کاری قوه قضاییه در ادامه بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور اتخاذ شده که در آن اعلام شده است: ساعت کاری ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهاد‌های عمومی، بدون استثنا از نیمه خرداد تا نیمه شهریور، ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۶:۰۳ ۱۴ شهريور ۱۴۰۲
عالی بود این طرح ....‌
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۳ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
این فکر شروع بکار از ساعت ۶صبح ادارات فکر کدوم ادم شیر پاک خورده و مریضی بود. سالها مردم ایران عادت کرده بودند.و چطور بیدار شوند و کار های روزمره خودشون انجام بدهند.مسولان مملکت فکر کردند که مملکت پادگان نظامی است که ساعت ۶صبح شروع بکار باشد.هرچی مملکت خسارت می‌بیند از همین فکرها وسیاست ها و اشتباهات غلط مسولان است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۳ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
سلام مگر مسئولین دولتی اعلام نکردند ساعت شروع به کار ادارات دولتی از 15 خرداد از ساعت 6 تا 13 می باشد که این کار هم چندان صرفه جویی انرژی به همراه ندارد اما سوال اینجاست که به ما کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی اعلام نمودند که ساعت کاری از 6 صبح تا 14/45 می باشد !!! لطفا پیگیری فرمائید
آخرین اخبار