خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: امروز شاهد ترافیک کمتر در معابر اصلی و بزرگراهی بودیم.

سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز چهارشنبه هفدهم خرداد ماه ۱۴۰۲ اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد ترافیک کمتر در معابر اصلی و بزرگراهی بودیم. 

وی افزود: بزرگراه‌های شهید حکیم، شهید بابایی، امام علی (ع)،  نواب و خیابان آزادی فعلا خلوت و دارای ترافیکی روان هستند. 
سرهنگ شریفی ادامه داد: بزرگراه‌های شهید همت، شهید چمران و شهید زین الدین پر ترافیک در حال حرکت و نیمه سنگین می‌باشند. 

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می‌باشند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد نمایید. 

وی همچنین گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت‌ها و سبقت‌ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند. 

سرهنگ شریفی افزود: رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد نمایند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه‌ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خودرا به موقع متوقف و از برخورد پرهیز نماید. 

وی بیان داشت: خلوتی معابر شهر تهران را نباید به پای تغییر ساعات گذاشت، زیرا فعلا تعطیلات را پشت سر گذاشته ایم و در اصل میزان و جریان ترافیک پایتخت از هفته بعد معلوم می‌شود.

برچسب ها: تردد ، شهر تهران
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار