مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی: 

۴ میلیارد تومان خدمات دندانپزشکی به مرزنشینان ارائه شد

هنری گفت: با حضور گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور ۴ هزار خدمت درمانی و دندانپزشکی به ارزش ۴ میلیارد تومان به مرزنشینان خراسان جنوبی ارائه شد.

هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در حاشیه بازدید از گروه جهادی منتظران ظهور در جمع خبرنگاران، گفت: گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور از دهم تا پانزدهم خرداد در بخش درح شهرستان سربیشه حضور داشته است.

او با بیان این‌که در این گروه جهادی ۶۰ دندانپزشک، دستیار دندانپزشک و تیم دندانسازی حضور دارند، افزود: اعضای این گروه جهادی از استان‌های سراسر کشور هستند که توفیق خدمت‌رسانی به مردم مرزنشین خراسان‌جنوبی را پیدا کردند.

هنری بیان کرد: در این پنج روز به بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در روستا‌های اطراف خدمات دندانپزشکی ارائه شده است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی عنوان کرد: خدمات این گروه جهادی تخصصی بوده و اقداماتی از جمله درمان ریشه و عصب کشی، جراحی و کشیدن دندان، ترمیم و پرکردن، کار تخصصی کودکان، جِرم گیری و ساخت پروتز‌های دندانی به مردم ارائه شده است.

او گفت: یکی از اقدامات ویژه این گروه ساخت دندان مصنوعی و پروتز دندان بوده که تعداد ۸۰ فک دندان مصنوعی در این اردو ساخته شد.


بیشتر بخوانید


هنری  اظهار کرد: طی پنج روز بیش از چهار هزار خدمت درمانی به مردم ارائه شده و برآورد مالی این خدمات نیز به چهار میلیارد تومان رسید که در این شرایط اقتصادی و مشکلات درمانی و بهداشت دهان کمک قابل توجهی به مردم مرزنشین خراسان جنوبی است.  

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور که بزرگترین گروه جهادی دندانپزشکی کشور است برای ششمین سال در خراسان‌جنوبی حضور یافته و به مردم منطقه درح خدمات رسانی داشته است.

او افزود: با توجه به اعلام آمادگی گروه برای تمرکز فعالیت در ۵ سال آینده در استان در صورتی که استانداری و دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌ها نسبت به حمایت و پشتیبانی مناسب از گروه اقدام کرده و حداقل حمایت‌های مالی بابت تأمین مواد مصرفی انجام گیرد، زمینه حضور چند ساله این گروه جهادی فراهم خواهد شد.

هنری بیان کرد: هماهنگی‌ها برای پرواز جهت حضور گروه جهادی و رفت و برگشت از طرف استان صورت گرفته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار