فضاسازی‌ها برای عید غدیر از اداره به کوچه بیاید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه‌های اجرایی فضاسازی‌ها را از ادارات به کوچه‌ها بیاورند و پشتیبان ستاد مردمی غدیر باشند.

طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی  در جلسه برنامه ریزی، مشارکت و مساعدت مسئولان استانی برای اجرای بهینه برنامه‌های ستاد غدیر گفت: تمامی فرمانداران باید جلسات ستاد غدیر را در شهرستان‌ها برگزار و اقدامات لازم را انجام دهند.

او با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی فضاسازی ادارات خود را برای عید غدیر از داخل اداره به کوچه و خیابان بیاورند افزود: در برگزاری این ویژه برنامه‌ها باید از افراط و تفریط پرهیز شود.

طالبی گفت: در برگزاری مراسم این عید، هیچ دستگاه متولی آمر نخواهد بود و تمامی دستگاه‌ها کار پشتیبانی از ستاد مردمی غدیر را انجام خواهند داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: شهرداری آذین بندی و تبلیغات فرهنگی و اصناف هم پویش هر پرچم یک مغازه را در دستور کار قرار دهند.

او در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات جنگ نرم دشمن اشاره کرد و گفت: هدف از این جنگ فاصله انداختن بین مردم و دین است که باید با اقداماتی، بیشتر این توطئه را خنثی کنیم.

آرزومندان دبیر ستاد مردمی غدیر استان هم گفت: برگزاری جشن امامت و ولایت به مدت هفت شب در میدان ابوذر که یک شب آن مختص اتباع افغانستانی است، از مهمترین برنامه‌های این عید است.

او برگزاری جشن در پارک خطی بنده دره، جشن دخترانه در باغ رحیم آباد، مسابقات فوتسال، رژه موتورسواران، اجتماع علویون، اطعام غدیر و عیادت از بیماران را از دیگر برنامه‌های ستاد مردمی غدیر اعلام کرد.

برچسب ها: عید غدیر ، شهرداری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار