تغییر ذائقه خیرین به سمت پروژه‌های دانش‌بنیان و آموزش‌محور

مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت در ایجاد رشته‌های دانش‌بنیان و تولید دارو بر تغییر ذائقه خیرین به سمت پروژه‌های دانش‌بنیان و آموزش‌محور تاکید کرد.

در آغاز این نشست که با حضور معاون تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت برگزار شد، یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری با تاکید بر ضرورت مشارکت خیرین در طرح‌های پژوهشی و فناورانه، حضور آنان در این حوزه را مایه خیر و برکت دانست.

در ادامه حیدر محمدی، رئیس سازمان غذا و دارو، با پرداختن بر ضرروت حمایت از مجموعه‌های دانش‌بنیان و رشد تولید، بر آمادگی کامل سازمان از طرح‌های فناورانه استادان دانشگاهی به منظور تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید تاکید کرد.

در ادامه محمدجواد حیدری‌پور، مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت، ضمن ارائه گزارش فعالیت خیرین و سمن‌ها در نظام سلامت، با تاکید بر تغییر ذائقه خیرین به سمت پروژه‌های دانش‌بنیان و آموزش‌محور گفت: با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام‌شده، خیرین و نیکوکاران حوزه سلامت در ایجاد رشته‌های دانش‌بنیان و تولید دارو مشارکت فعالی خواهند داشت.

در پایان نشست مقرر شد که این نشست‌ها به صورت مرتب تا رسیدن به مدلی جامع در راستای نهضت مشارکت مردم و استادان در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید در حوزه‌های اولویت‌دار نظام سلامت توسط سه حوزه ادامه یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.