۱۴۰ اقدام کاربردی برای عبور موفق از پیک بار تابستان تدوین شد

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان گفت: ۱۴۰ اقدام کاربردی برای عبور موفق از پیک بار تابستان توسط وزارت نیرو تدوین شده است.

مجید وفایی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان گفت: ۱۴۰ اقدام کاربردی برای عبور موفق از پیک بار تابستان توسط وزارت نیرو تدوین شده است.

وی بیان کرد: همه این ۱۴۰ اقدام بر محوریت تولید و تأمین برق پایدار است تا بتوانیم عبور موفق از پیک بار داشته باشیم و همچنین اقدامات تشویقی خوبی برای مدیریت مصرف برق در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان با بیان اینکه قالب نیروگاه‌های برق کشور در مدار هستند، اضافه کرد: در بخش شبکه انتقال و فوق توزیع برق زیرساخت‌های خوبی در استان سمنان مهیا شده است.

وفایی عنوان کرد: بر اساس مصوبه هیأت وزیران، دستگاه‌های دولتی باید نسبت به نصب مولد برق اضطراری متناسب با مصرف برای استفاده در شرایط قطع برق و ضروری اقدام کنند تا در ارائه خدمات دچار مشکل نشوند.

وفایی ادامه داد: تغییر ساعت کار در راستای مدیریت مصرف برق و وارد مدار شدن مولد‌های اضطراری به همه دستگاه‌های اجرایی و ادارات استان سمنان ابلاغ شده است.

وی تأکید کرد: با توجه به رشد مصرف برق در استان سمنان، باید مدیریت مصرف برق در تمام بخش‌ها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.