کرمانشاه نیازمند نگاه علمی و نو

استاندار کرمانشاه گفت : استان ما برای تغییر به نگاه علمی و نو نیاز دارد، چرا که داشتن نگاه علمی به کار‌ها و پیشبرد امور با این نوع نگاه، باعث توسعه می‌شود.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در نشست با سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : امروز جمهوری اسلامی به عنوان جزیره‌ای امن در منطقه می‌درخشد و دشمنان علی رغم همه تلاش‌های خود نتوانسته اند دریای امنیت کشورمان را متلاطم کنند.

وی با بیان اینکه بخش اعظمی از امنیت موجود در کشور به خاطر جانفشانی کارکنان نیرو‌های مسلح است، یادآور شد: در این میان پلیس به عنوان حافظ امنیت داخلی کشور نقش چشمگیری دارد.

صحرایی تصریح کرد: بدون شک باید از پلیس به عنوان پرچمدار امنیت بخشی در جامعه یاد کنیم، چرا که نیرو‌های پرصلابت آن با همه وجود و توان خود همواره در صحنه دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب حضور داشته و جانفشانی کرده اند.

استاندار کرمانشاه امنیت موجود در استان را نیز مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این مهم جز با حضور شبانه روزی پلیس و نگاه اعتقادی ماموران انتظامی برای برقراری امنیت پایدار و مقابله با مجرمان، حاصل نشده است.

مدیر ارشد استان با اشاره به مشکلاتی که سال هاست گریبان کرمانشاه را گرفته، تصریح کرد: استان ما برای تغییر به نگاه علمی و نو نیاز دارد، چرا که داشتن نگاه علمی به کار‌ها و پیشبرد امور با این نگاه، باعث توسعه می‌شود.

وی با بیان اینکه لازم است نسخه پیشرفت کرمانشاه را یکبار همه مسئولان به صورت دقیق مطالعه کنند، گفت: استان ما برای متحول شدن نیاز به بازسازی چهره دارد و در این راستا همه دلسوزان این دیار باید پای کار آمده و با ارائه طرح و نقشه زمینه این تغییر را فراهم کنند.

صحرایی با بیان اینکه برای تغییر باید از خودمان شروع کنیم، گفت: ابتدا باید کرمانشاه را خوب و زیبا به جامعه معرفی کرده و سپس با درنظر گرفتن ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود بتوانیم برنامه‌های علمی تدوین شده را اجرایی کنیم.

وی با ابراز خرسندی از حضور سردار حاجیان در کرمانشاه و قرار گرفتن در مسند انتظامی استان، وی را جزو مدیران ممتاز انتظامی برشمرد که اشراف بسیار خوبی در حوزه‌های فرهنگی و اجرایی دارد.

صحرایی تصریح کرد: سابقه سردار حاجیان در کار‌های فرهنگی و اجتماعی و امور عملیاتی و اجرایی از یک سو و نگاه علمی و تازه‌ای که وی برای انجام امور دارد امتیاز خوبی برای استان کرمانشاه محسوب می‌شود .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
اصغر
۰۲:۲۲ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
آقای استاندار عزیز اگر مسئولان کرمانشاه همه بومی وتهسیل کرده مثل سردار حاجیان باشن کرمانشاه گلستان ایران می شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۲ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
استاندار عزیزباید به مدارس الزام کنید بچه ها به بازدید از کارخانه ها ،گارگاه های تولیدی،دامپروری ها .........ببرند وانها از همان نوجوانی تشویق کنند که رفتن یه این سمت یعنی تولید ثروت ،پایداری شغل،کارفرماشدن ،نواور شدن و خلاقیت وحتی مخترع شدن .....وقتی روزبه فضای آموزش تنگ ترومحصوربه کلاس وکتاب بشه به علت عدم آموزش صحیح عقلش تا آنجا کار می‌کنه که کارمند دولت واگرنشد دست فروشی ووانت داری ......وکاذب بره تمام دستگاه ها بایدمروج ومشوق وحتی بودجه برای آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای تعیین کنند