دغدغه مردم اردبیل برای راه‌اندازی درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی رفع می‌شود

استاندار اردبیل گفت: دغدغه چندین ساله مردم اردبیل برای راه‌اندازی درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی، با همت شهرداری و تأمین اجتماعی اردبیل در حال رفع شدن است.

سیدحامد عاملی در جریان بازدید از پروژه درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی شهر اردبیل اظهار کرد: در سال‌های اخیر، راه اندازی درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی در شهر اردبیل، دغدغه‌ای مهمی برای مردم بود که با همت شهرداری و تأمین اجتماعی، این دغدغه در حال رفع شدن است.

او افزود: از سال ۸۳ شهرداری اردبیل به تأمین اجتماعی بدهی‌هایی داشته که در راستای پرداخت این بدهی‌ها، توافقاتی مبنی بر تهاتر یک ساختمان مناسب درمانی برای درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی اردبیل انجام شد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: برای به سرانجام رسیدن مسأله تهاتر ساختمان بین شهرداری و تأمین اجتماعی اردبیل و صدور مجوز درمانگاه، جلسات متعددی در مجلس شورای اسلامی، سازمان تأمین اجتماعی و معاونت درمان تأمین اجتماعی کشور و نیز جلسات استانی برگزار و منجر به صدور مجوز‌های لازم شد.

عاملی بیان کرد: درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی اردبیل در ۵ طبقه احداث و خدمات درمانی قابل توجه و سطح بالایی را ارائه خواهد کرد تا بخشی از کمبود‌های درمانی موجود را رفع کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.