افتتاح طرح‌های اقتصادی بوشهر با سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومان

معاون اقتصادی وزیر کشور از افتتاح طرح‌های اقتصادی بخش خصوصی در استان بوشهر با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

محسن کوشش تبار معاون اقتصادی وزیر کشور در آیین افتتاح بزرگراه شهید بیژن گرد در محلات جنوبی بوشهر با قدردانی از تلاش استاندار مردمی، تحول‌گرا و جهادی، نماینده بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس و دست‌اندرکاران این پروژه اظهار داشت: تیم اقتصادی و عمرانی استان بوشهر از جنس جهاد، تلاش، همت و افتخار به خدمت هستند.

وی با بیان اینکه نام بوشهر در تاریخ این سرزمین همیشه در کنار وطن دوستی و وطن‌خواهی بر تارک ایران اسلامی درخشیده است گفت: افتتاح بزرگراه در محلات جنوبی بوشهر به نام بیژن گرد نامگذاری شده است این نامگذاری نشان از تکریم شهدا و حماسه‌سازان و عظمت مردان مردی که از این سرزمین صیانت کردند محسوب می‌شود.

معاون اقتصادی وزیر کشور اضافه کرد: بوشهر همیشه در دل خودش برای مادر وطن بزرگانی به ارمغان داشته و برای اعتلای وطن و ایران اسلامی همیشه جان برکفانی داشته است.

کوشش تبار با بیان اینکه نام رئیس علی دلواری، زائر حضرخان اهرمی و حسین چاهکوتاهی هیچگاه از تاریخ و جان ایران زمین جدا نمی‌شود گفت: امروز هم با نامگذاری این پروژه عمرانی بزرگ به نام شهید بیژن گرد نشان دادید که برای فرزندان، جان برکفان و مردان مردی که از ناموس وطن صیانت می‌کنند احترام می‌گذارید.

وی با اشاره به افتتاح ۴ پروژه اقتصادی در استان بوشهر در سفر یک روزه خاطر نشان کرد: در سفر به استان بوشهر نشاط موجود در تکاپو و جوش و خروشی که حوزه‌های اقتصادی مشاهده شد من هم به شعف آورد این پروژه چهارمین افتتاح در سفر به بوشهر است.

معاون اقتصادی وزیر کشور با قدردانی از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی تصریح کرد: از فعالان بخش خصوصی که اعتماد می‌کند پا در رکاب  جنگ اقتصادی می‌گذارند و در کنار مدیران اقتصادی استان بوشهر فضایی پر نشاط و اعتماد آفرین ایجاد می‌کنند دست‌مریزاد می‌گویم.

کوشش تبار  این تلاش‌ها را حاصل جهادی عمل کردن استاندار، همه دست‌اندرکاران از جمله سرمایه‌گذاران، مسئولان صنعت، جهاد کشاورزی، بانک‌ها و کسانیکه در حوزه خدمات هستند دانست و بیان کرد: نشان می‌دهد همگان یک صدا و یک دل برای بوشهر پر از امکانات، تجهیزات، برنامه‌ریزی آینده سرزمین این آب و خاک تلاش می‌کنند.

وی از افتتاح طرح‌های اقتصادی استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومان در سفر یک روزه به این استان خبر داد و تصریح کرد: امروز بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم رسوبی در خاورمیانه در دشتی افتتاح شد در این طرح یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شد که مبلغ قابل توجهی توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شد.

معاون اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه ۶۵۰ میلیارد تومان این طرح از طریق تسهیلات بانکی تامین شد گفت: بزرگترین کارخانه کربنات کلسیم رسوبی خاورمیانه که عنصر بسیار مهم در صنایع مختلف است در استان بوشهر افتتاح شد.

کوشش تبار با اشاره به فراهم شدن ۳۸۵ فرصت شغلی در این کارخانه افزود: سرمایه‌گذار این طرح با اعتماد کامل در پی توسعه این پروژه است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر به سمت بخش خصوصی آغوش باز کرده است تصریح کرد: در استان بوشهر یک وفاق کامل ایجاد شده و آینده روشن و امید آفرین می‌توان متصور بود.

معاون اقتصادی وزیر کشور فضای استان بوشهر را برای سرمایه‌گذاری اقتصادی مستعد دانست و بیان کرد: این مهم خاری بر چشم دشمنانی است که نمی‌توانند ایرانی قوی، قدرتمند و خدمت‌گزار به مردم تحمل کنند.

کوشش تبار  افزود: در بندر دیر پروژه مدرن تکثیر میگو و زنجیره با ارزش آبزیان با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد و این بیست و سومین مرکز تکثیر میگو در استان بوشهر است این‌ها حرکت‌های بزرگی است و کوردلانی که برای از بین بردن امید در جامعه ایران اسلامی هستند چشم باز کنند و این روز‌ها و لحظه‌ها ببینند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.