پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی شیرین عسل تبریز

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شیرین عسل تبریز از آغاز پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

خانم خوش منظر گفت:در راستای توسعه آموزش‌های مهارتی و بر اساس نیاز بازار کار دانشگاه علمی کاربردی شیرین عسل برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ -۱۴۰۳ در رشته‌های کاردانی  فنی الکترونیک- الکترونیک صنعتی  ،مکانیک- ماشین افزار، طراحی گرافیک ،مدیریت کسب و کار صنایع غذایی-شیرینی سازی ،کنترل کیفیت مواد غذایی و در رشته‌های کارشناسی  مهندسی فناوی ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE) ،مهندسی فناوری تضمین کیفیت صنایع غذایی، مدیریت امور چاپ، مهندسی فناوری صنایع غذایی-صنعت شیرینی و شکلات ،حسابداری بهای تمام شده ،مدیریت کسب و کار اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

وی گفت:با توجه به اینکه رشته­‌های ارائه شده در مرکز آموزش علمی کاربردی شیرین عسل جزو رشته­‌هایی هستند که مورد نیاز استان آذربایجان شرقی و صنایع می ­باشند بنابراین جوانان بهتر هست با یادگیری و تحصیل در رشته­‌های مهارتی به جای رشته ­های تئوریک مهارت‌های کافی را به دست آوردند و به راحتی وارد بازار کار شوند چرا که در دنیای امروزی دانش یا تجربه به تنهایی کارآیی نداشته و با تلفیق این دو است که می ­توان افراد ماهر و کارآزموده به جامعه تحویل داد.

خانم خوش منظر گفت:در مرکز آموزش علمی کاربردی شیرین عسل اغلب آموزش­های عملی  با بازدید‌ از مکان­ های مرتبط انجام می‌گیرد و دانشجویان در کنار تحصیل خود مهارت­های مرتبط با رشته خود را نیز آموزش می­ بینند.

وی افزود:از آنجایی که رشته­‌های فعال مرکز جزو رشته­‌ها و مهارت­های مورد نیاز کارخانجات مشخصا هلدینگ شیرین عسل می­ باشد بنابراین فارغ التحصیلان دارای اولویت استخدامی در این هلدینگ می­ باشند.

خانم خوش منظر گفت:از امکانات مرکز علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل می­ توان به کلاس­های مجهز به ویدئو پروژکتور و اسمارت برد، کارگاه کامپیوتر پیشرفته، سلف دانشجویی با ظرفیت ۱۵۰ نفر، کتابخانه با بیش از ۱۵۰۰ عنوان کتاب و سالن مطالعه، نمازخانه، آزمایشگاه­های تخصصی، سالن ورزشی و آمفی تئاتر  با ظرفیت ۱۰۰ نفر اشاره کرد.

وی گفت:مرکز آموزش علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل به عنوان مرکز شایسنه تقدیر در سال ۱۴۰۱ توسط هیئت نظارت دانشگاه تبریز معرفی شد همچنین ۲ نفر از مدرسان این مرکز به عنوان مدرسان برگزیده کشوری معرفی شدند.

خانم خوش منظر گفت این مرکز اولین برگزار کننده کنگره ملی شیرینی و شکلات در سال ۱۴۰۱ در کشور و دوره ­های کوتاه مدت تک پودمان در بین مراکز استان بود.

وی گفت: با راه اندازی مرکز نوآوری در این مرکز در سال ۱۳۹۷ و برگزاری استارت­ آپ‌های تخصصی ۳ هسته نوآور در این مرکز در حال فعالیت هستند.

وی گفت:از دیگر فعالیت­های این مرکز می­ توان به دریافت مجوز انتشارت، چاپ بیش از ۳۰ مقاله در مجلات بین­ المللی و کنفرانس­ ها، برگزاری دوره ­های کوتاه مدت و چاپ فصلنامه کیمیا و سروش اشاره نمود.  

وی افزود: تقسیط شهریه، ارائه وام دانشجویی، سرویس ایاب ذهاب، اولویت استخدامی و معرفی آنان به کارگزینی جهت مصاحبه و اشتغال پس از فارغ التحصیلی از امتیازات ویژه این مرکز آموزشی برای پذیرفته شدگان است.

گفتنی است ثبت نام مراکز آموزشی علمی کاربردی از طریق سایت سنجش امکان پذیر بوده و علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org   از ۲۸ خرداد تا ۴ تیر برای مقطع کارشناسی و ۱۸ تیر تا ۲۸ تیر ماه  برای مقطع کاردانی مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های  ۴۰- ۰۴۱۳۴۳۲۸۸۳۸  و ۰۹۳۷۷۶۰۸۳۳۵ تماس حاصل نمایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار