آغاز ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی از پنجم تیر

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی برای دانش آموزان پایه‌های ورودی از پنجم تیر آغاز می‌شود.

فردین یاوری معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی دانش آموزان پایه‌های ورودی (اول ابتدایی، هفتم و دهم) از پنجم تیرماه آغاز و تا دهم شهریور ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی دانش آموزان میان پایه سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از نهم اردیبهشت آغاز شده است گفت: زمان ثبت سفارش برای این دسته از دانش آموزان تا ۲۶ خرداد است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: دانش آموزان در صورت نیاز از ۱۸ تیرماه تا ۱۸ شهریور می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت شده اقدام کنند.

وی افزود: ثبت سفارش و توزیع کتاب‌های درسی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در همه دوره‌های تحصیلی از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی: https://my.gov.ir، پنجره پیشخوان خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی: https://my.medu.ir و سامانه ثبت سفارش و توزیع مواد آموزشی به نشانی: www.irtextbook.ir انجام می‌شود .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار