واکنش شوماخر به حضورش پشت فرمان مرسدس

فرزند اسطوره فرمول یک در مورد نخستین حضورش پشت فرمان خودروی مرسدس در دورهای آزمایشی بارسلونا اظهارنظر کرد.

به نقل از F۱؛ مایک شوماخر آلمانی راننده ذخیره مرسدس در مورد تست لاستیک پیرلی در بارسلونا (اسپانیا)، جایی که هشتمین گرندپری فصل اخیر هفته گذشته برگزار شد، اظهار نظر کرد. مایک فرزند ارشد میشائیل شوماخر اسطوره آلمانی فرمول یک و قهرمان هفت دوره این مسابقات برای نخستین بار در سال جاری پشت فرمان ماشین W۱۴ مرسدس نشست و ۱۵۲ دور رانندگی کرد.

مایک شوماخر گفت: این عالی بود. خیلی چیز‌ها یاد گرفتم و جالب بود. روز بسیار پرباری بود، ما هر کاری که می‌خواستیم انجام دادیم و همه لاستیک‌های تست را طبق برنامه اجرا کردیم. بدیهی است که من مدت زیادی پشت فرمان نبودم و از نظر فیزیکی آن را احساس کردم، اما خوب بود که پشت فرمان بودم. این تجربه قطعاٌ برای من در نقشم مفید خواهد بود. من بهتر می‌فهمم به چه چیزی توجه کنم و روی چه چیزی کار کنم. همچنین همه فرآیند‌ها و نحوه عملکرد تیم در پیست را بهتر درک می‌کنم. این یک عامل کلیدی خواهد بود در صورتی که مجبور شوم به مسابقه بپیوندم.

راننده ذخیره مرسدس افزود: شبیه‌ساز من را آماده کرد، به من کمک کرد تا بفهمم از رانندگی با این ماشین چه انتظاری دارم. تیم برای این کار تلاش زیادی کرد، قابل درک است که چرا آن‌ها هشت بار قهرمان جهان شده‌اند. من برای بقیه سال بسیار هیجان‌زده هستم. امیدوارم روزی پشت فرمان برگردم. من همه چیز را دوست داشتم! من می‌خواهم از همه برای این فرصت تشکر کنم.

برچسب ها: شوماخر ، فرمول یک
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.