تأکید رئیس کل دادگستری بر تکریم مراجعان و سرعت بخشی به رسیدگی‌های قضایی

رئیس کل دادگستری هرمزگان به منظور پایش نحوه خدمت رسانی به مردم از مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس بازدید کرد.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان در تداوم برنامه‌های نظارت میدانی بر عملکرد دستگاه قضایی و به منظور پایش نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس بازدید کرد.

قهرمانی در این بازدید بر تکریم مردم و حل مشکلات مراجعان به عنوان مهمترین اولویت دستگاه قضایی تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در بازدید از بخش‌های مختلف مجتمع دادگاه‌های کیفری و انقلاب بندرعباس ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام شده، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرفت و توصیه‌ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسئولان ارائه کرد.

او بر تسریع همراه با دقت در رسیدگی‌های قضایی تأکید کرد و حفظ کرامت مراجعان و سرعت در رسیدگی‌ها را اولویت تمام قضات و کارکنان عنوان نمود.

قهرمانی در دیدار و گفتگو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تأکید کرد.

او ضمن رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، گفت: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خود را در جهت کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی‌ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین در دیدار چهره به چهره با تعدادی از مراجعان، در جریان مشکلات و مطالبات آن‌ها قرار گرفت و دستور رسیدگی‌های لازم را صادر کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.