«سوران» جمعه‌ها از شبکه تماشا پخش می‌شود

سریال «سوران» به عنوان تازه‌ترین محصول مرکز سریال سوره، به کارگردانی سروش محمدزاده از ۱۹ خردادماه میزبان مخاطبان خود در شبکه تماشا خواهد بود.

مجموعه تلویزیونی سوران که در ۱۸ قسمت تولید و تهیه شده، هر هفته چهارشنبه و پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ شبکه یک سیما و تکرار ۲ قسمت جمعه‌ها بعد از خبر ۲۱ از شبکه یک و ساعت ۲۴ از شبکه تماشا و تکرار ساعت ۱۴ روز بعد پخش  می‌شود.

«سوران» که اقتباسی آزاد از کتاب «عصر‌های کریسکان» نوشته «کیانوش گلزار راغب» است و روایت زندگی یک جوان آزاده کُرد در التهابات دهه ۵۰ منطقه کردستان است که هیچ‌گاه تسلیم نشد.

«سوران» که قصه عشق، مبارزه و میهن‌دوستی مردم کردستان را روایت می‌کند از بازیگران جوان و آینده‌دار این منطقه در ایفای نقش‌های اصلی بهره می‌برد.

 بازیگران این اثر عبارتند از؛ مهدی نصرتی، علیرضا جعفری، توماج دانش‌بهزادی، مریم کاظمی، مصطفی کولیوندی، محمدرضا صولتی، گلنوش قهرمانی، احمد صدفی، هلن نقی‏لو، روزبه رئوفی، احمد جعفری، علی اکبر اصانلو، ارشیا عبدالهی، آرش نیازی، مدیا ذاکری، حمید محرابی، علیرضا حنفی، شاهو شاهمرادی، سیمین بهفر، با معرفی آسو پاشاپور و با هنرمندی زنده‌یاد حسام محمودی و...

«سوران» پس از سریال «کاتب اعظم» که اقتباسی از کتاب «اعترافات کاتب کشته شده» بود، دومین اثر اقتباسی مرکز سریال سوره محسوب می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار