ستاره آرژانتینی اولین خرید تابستانی لیورپول

الکسیس مک آلیستر، هافبک آرژانتینی، با قراردادی پنج ساله رسما به لیورپول پیوست.

لیورپول از مدتی قبل به صورت جدی مذاکرات برای جذب مک آلیستر را آغاز کرده بود و امروز به صورت رسمی قراردادی را با این بازیکن به امضا رساند.

این بازیکن در سال ۲۰۱۹ به برایتون ملحق شد و این فصل توانست نمایش درخشانی را در این تیم ارائه کند و همچنین به همراه تیم ملی آرژانتین فاتح جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شود تا توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را جلب کند. 

در رقابتی که برای جذب این ستاره آرژانتینی شکل گرفته بود، لیورپول موفق شد او را برای حضور در این باشگاه و پروژه ورزشی جذابش متقاعد کند و با مدیران برایتون هم بر سر قراردادی به ارزش ۴۰ میلیون یورو که با توجه به بند‌های پاداش می‌تواند تا ۶۰ میلیون یوور هم افزایش پیدا کند به توافق برسد.

مک آلیستر پس از امضای قراردادش به سایت رسمی لیورپول گفت: «احساس بسیار خوبی دارم. حضور در اینجا رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد. بودن در این باشگاه فوق العاده است و بی‌صبرانه منتظر شروع کار هستم. دوست دارم از روی اول تمرینات پیش فصل در اوج باشم. منتظر دیدن هم تیمی‌هایم هستم. سالی که گذشت برای من فوق العاده بود، از جام جهانی گرفته تا دستاوردی که با برایتون داشتیم. اما حالا زمان آن رسیده که به لیورپول فکر کنم و سعی کنم هر روز بازیکن و انسان بهتری باشم.»

این بازیکن قرار است پیراهن شماره ۱۰ لیورپول را به تن کند و یورگن کلوپ به درخشش او در خط میانی تیمش بسیار امیدوار است.

برچسب ها: لیورپول ، مک آلیستر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار