مراقب سرعت خود در زیرگذر زند باشید/حداکثر سرعت مجاز ۵۰ کیلومتر بر ساعت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از نوسازی سامانه‌های هوشمند ثبت تخلف رانندگی در زیرگذر زند خبر داد و از شهروندان خواست با سرعت مجاز و مطمئنه در زیرگذر زند رانندگی کنند.

هادی شه‌دوست شیرازی گفت: سامانه‌های قبلی زیرگذر زند از نسل اول سرعت سنج و مربوط به چند سال قبل بود که به دلایل مختلف کارایی خود را از دست داده بودند.

او گفت: با تلاش مدیریت کنترل ترافیک شهرداری شیراز سامانه‌های هوشمند نسل جدید در این زیرگذر مرکزی شهر شیراز نصب شده و از این پس با دقت ۹۸ درصد تردد هرگونه خودرو رصد و ثبت می‌گردد.

شه‌دوست شیرازی گفت قرار بود سامانه‌های ثبت تخلف ظرف سه روز از چهارشنبه ۱۷ خرداد تا جمعه ۱۹ خرداد نصب شوند که با افزایش کادر فنی و اجرایی توسط مدیریت کنترل ترافیک این معاونت، دو سامانه در دو مسیر شرق به غرب و غرب به شرق زیرگذر زند، ظرف ۱۲ ساعت نصب و راه اندازی شد و از این پس تردد با سرعت مجاز در آن آزاد است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: حداکثر سرعت مجاز و مطمئنه در زیر گذر زند ۵۰ کیلومتر بر ساعت است و تردد خودرو‌های با سرعت بیش از این به صورت هوشمند و سیستمی جریمه خواهند شد.

او از رانندگان محترم خواست ضمن رعایت موارد ایمنی با سرعت مطمئنه در زیرگذر زند تردد کنند تا مشمول جریمه رانندگی تخلف از سرعت مجاز نشوند.

شه دوست شیرازی اظهار امیدواری کرد با نصب سامانه‌های جدید و رعایت اصول فنی توسط رانندگان شاهد کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی در زیرگذر زند باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.