پایان قدرت نمایی اراذل و اوباش در چمستان

5 نفر از اراذل و اوباش که اقدام به قدرت نمایی و اختلال در نظم عمومی در چمستان کرده بودند،دستگیر شدند.

سرهنگ علی اکبر قلی پور فرماندهی انتظامی نور گفت:در روز‌های اخیر تعدادی از افراد اقدام به قدرت نمایی و اختلال در نظم عمومی در شهر چمستان از توابع شهرستان نورکرده بودند که مامورین پلیس امنیت، با اقدامات اطلاعاتی و فنی و با بکارگیری نیرو‌های ویژه بلافاصله پس از وقوع جرم وارد عمل شده و تعداد ۵ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر کردند.

او افزود: در این ماموریت دو قبضه سلاح شکاری و ادوات ضرب و جرح کشف و ضبط گردید و افراد به مراجع قضایی جهت رسیدگی به پرونده تحویل داده شدند.

سرهنگ قلی پور گفت: افرادی که قصد برهم زدن امنیت و آرامش مردم را دارند بدانند که خط قرمز پلیس امنیت است و با اینگونه افراد برخورد جدی به عمل خواهد آمد.

او افزود: مردم در صورت مشاهده این چنین تحرکاتی حتماً با شماره ۱۱۰ تماس گرفته و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند تا پلیس برای حفظ جان، مال و ناموس هموطنان وارد عمل شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲
خوشبختانه تا حدودی زیادی گنده لات های چمستان کنترل شده اند اما تنها فرقی که کرده اینا از کف خیابان رجعت کردن به داخل بنگاه های املاکی و جاهایی معروف به شهرکها که گنده لاتها را آنجا برای زورگیری از افراد فریب خورده که ملک اونجا خریده اند بکار می برند. همین دیروز در یکی از این شهرکها درب شهرک را به رویمان بستند و دوربینهای مدار بسته هم از کار انداختند و ماشینمان را داغون کردند و ما هم لت و پار کردند حالا امروز می خواهیم بریم دادگاه.

مسئله مهم دیگر این پودرهای بدنسازی است که اینها را چند ماه تبدیل به غول بیابونی می کند البته مشکل چاقو هم که همیشه هست
آخرین اخبار