سازمان تامین اجتماعی با ساخت بیمارستان در دهدشت موافقت کرد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد از موافقت سازمان تامین اجتماعی کشور با احداث بیمارستان جدید در شهر دهدشت این استان خبر داد.

سید علی احمدزاده امروز در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: در دور سفر اول رئیس جمهور و هیات دولت سیزدهم به کهگیلویه و بویراحمد که مهر ماه ۱۴۰۰ انجام گرفت مصوب گردید که تامین اجتماعی با مشارکت وزارت بهداشت بیمارستان مستقلی در شهر دهدشت مرکز کهگیلویه احداث کند.
 
احمد زاده افزود: هر چند سازمان تامین اجتماعی با ساخت این بیمارستان در شهر دهدشت چندان موافق نبود که امیدواریم با توجه به نیاز شهرستان، سازمان تامین اجتماعی با ساخت این بیمارستان در شهرستان کهگیلویه موافقت نماید.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار به زمین چند هکتاری رها شده در مرکز شهر یاسوج اشاره کرد و اظهار کرد: این زمین به معضلی در دل شهر تبدیل شده که از سازمان تامین اجتماعی انتظار می رود در این خصوص تصمیم جهادی اتخاذ کند.

احمد زاده همچنین با اشاره به کلنگ‌زنی پتروپالایشگاه گچساران و کلنگ‌زنی منطقه ویژه اقتصادی گچساران گفت: برای ساخت پتروپالایشگاه بالغ برسه هزار نفر فرصت اشتغال ایجاد می شود و حوزه کارگری تامین اجتماعی افزایش می‌یاید.
 
مدیرعامل تامین اجتماعی :مصوبه دولت در خصوص احداث بیمارستان در دهدشت را می پذیرم

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور هم با بیان اینکه مصوبه دولت در خصوص احداث بیمارستان در شهر دهدشت را می پذیریم گفت: با مشارکت وزارت بهداشت بیمارستان جدیدی در دهدشت خواهیم ساخت البته منوط به اینکه دانشگاه علوم پزشکی تامین نیروی کادر درمان و پزشکی بیمارستان را تضمین دهد.

میرهاشم موسوی افزود: سازمان تامین اجتماعی ۱۰۶ هزار میلیارد تومان بدهی از سال ۹۴ تا ۱۴۰۰ را پرداخت کرد و در واقع بزرگترین بدهی تاریخ تامین اجتماعی با اقدامات دولت سیزدهم پرداخت شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه گره احداث بیمارستان جدید دهدشت نزد تامین اجتماعی بود که با ساخت بیمارستان موافقت شد گفت: اکنون که گره کار باز شده و امکان توسعه و ساخت فراهم آمد این پروژه هم قطعا در سفر دور دوم هیات دولت وارد فاز اجرایی یا کلنگ‌زنی می شود.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.