وزیر ورزش و جوانان:

هدف از توسعه ورزش همگانی کاهش هزینه‌های درمانی است

وزیر ورزش و جوانان گفت: هدف اصلی و مهم از توسعه ورزش های همگانی کاهش هزینه های درمان است که از سوی تمام کشورها با جدیت پیگیری می شود.

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در جلسه مدیران اجرایی شهرستان اهر، گفت: امروز کشورهای پیشرفته برای بهتر زیستن انسان، برنامه ریزی های دقیق و علمی را طراحی و دنبال می کنند، چون همه کشورها ورزش را به عنوان یک پدیده اجتماعی موفق پذیرفته اند.

وی اظهار کرد: هدف اصلی و مهم از توسعه ورزش های همگانی کاهش هزینه های درمان است که از سوی تمام کشورها با جدیت پیگیری می شود.ورزش همگانی در جهان امروز برای کاهش هزینه های درمان مورد استفاده قرار می گیرد، چون ورزش همگانی انسان ها را سالم و قوی نگه می دارد و باعث می شود انسان در تمرکز کامل تفکر و عمل کند، بنابراین بایستی روی این موضوع بیشتر توجه شود.

سجادی توسعه جوامع را وابسته به داشتن نیروهای انسانی مبتکر و سالم دانست که این مهم با ورزش کردن فراهم می شود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه برای دیدن مشکلات مردم باید در تمام نقاط کشور حضور یافت، ادامه داد: باید عهد و پیمان عمیق برای حل مشکلات آذربایجان شرقی بسته شود و شخص رییس جمهور هم تاکید کردند کاری کنیم که مردم اثرات این سفر را ببیند و موجب امیدآفرینی در کشور شود و بر همین اساس با توصیه ایشان نام دستگاهی که از مصوبات سفر استانی خود عقب است، اعلام می شود.

سجادی پیگیری فعالیت سازمان های مردم نهاد از سوی وزارت ورزش و جوانان را مورد اشاره قرار داد و گفت: آذربایجان شرقی به مدت 6 سال رتبه برتر کشور را در زمینه فعالیت هاز حوزه جوانان به خود اختصاص داده است که این امر جای قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه ظرفیت های مناطق مختلف آذربایجان شرقی هنوز به طور کامل کشف نشده است، افزود: این منطقه پتانسیل های فراوانی دارد که باید بتوانیم از آنها استفاده کنیم از جمله اینکه معادن و منابع فراوان در این استان وجود دارد که نیازمند یک مدیریتی قوی است تا بتوان آنها را به فرصت تبدیل کرد.

وزیر ورزش و جوانان زمینه های فرصت خدمت در کشور را مهیا دانست و اظهار کرد: رئیس جمهور همواره در تلاش است و هیچ گاه خستگی را در ایشان ندیدیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار