دستگیری ۶ سوداگر مرگ و کشف ۷۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و دستگیری ۶ قاچاقچی مسلح و کشف ۷۰۱ کیلوگرم تریاک در عملیات مقتدرانه پلیس استان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان  اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های خاش، ایرانشهر و بمپور با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی روز گذشته دو باند قاچاق مواد افیونی را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودرو‌های تیزرو قصد جابه‌جایی محموله سنگین مواد افیونی را از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس طی دو عملیات جداگانه پس از تعقیب و مراقبت در محور‌های مذکور به راننده خودرو‌ها دستور ایست دادند که سرنشینان خودرو‌ها به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و در اقدام مقابله به مثل با آتش پرحجم ماموران مواجه و عرصه را بر خود تنگ دیده و خودرو‌ها را رها و از محل متواری که طی اقدام سریع و به موقع مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر تعداد ۶ نفر از این باند‌های مسلحانه را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این عملیات‌های مقتدرانه پلیس در مقابل سوداگران مسلح قاچاق مواد مخدر ضمن دستگیری ۶ قاچاقچی در بازرسی از خودرو‌های آنها، مقدار ۷۰۱ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد افیونی از نوع تریاک و ۵ دستگاه خودرو نیز کشف و ضبط شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.