مدیر‌کل فنی و طراحی شهرداری قم:

حذف و وجود کیوسک‌ها در قم نیاز به آسیب‌شناسی دارد

مدیر‌کل فنی و طراحی شهرداری قم با بیان اینکه حذف و وجود غرفه‌ها در قم نیاز به آسیب‌شناسی دارد، گفت: طراحی و اجرای غرفه‌ها و کیوسک‌ها در قم باید متحدالشکل باشد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، لیلی نیک خلق احمدی،مدیر‌کل فنی و طراحی شهرداری قم  در جلسه ساماندهی و انتظام بخشی به غرفه‌ها، کیوسک‌ها و دکه‌های سطح مناطق و بوستان‌های شهری قم، اظهار کرد: دو موضوع حذف و وجود این غرفه‌ها مطرح است که این موضوعات نیاز به آسیب‌شناسی دارد.

او با بیان اینکه ضرورت وجود این غرفه‌ها و کاربری‌های آن نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت یک سری از این غرفه‌ها حذف گردد، افزود: در این راستا باید مشاوری باشد که در زمینه طراحی غرفه و بحث المان شهری تخصصی نظر دهد، همچنین تیپ‌بندی آن بیشتر از سه تیپ نباشد و نما و مصالح یک تیپ باشند.

مدیر‌کل فنی و طراحی شهرداری قم خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که مطرح‌شده بحث قیمت بود، اما نمای غرفه‌ها با یکدیگر تناسب و همخوانی ندارد، درحالی‌که باید یک طرح تیپی تهیه و مصالح آن یکسان‌سازی و بحث قیمت برآورد اولیه شود.

نیک خلق احمدی با تأکید بر اینکه در کمیته نظرات مختلفی از مدیران گرفته‌شده و قرار است در فاز دوم طبق، نوع قرارداد و ویژگی‌ها ابلاغ شود تا اشخاص موظف باشند غرفه‌ها را بسازند، تصریح کرد: دراین‌باره نیاز به هماهنگی وجود دارد و طراحی‌ها باید متناسب با سیما منظر شهری باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار