بازگشت رئال مادرید به پروژه جذب امباپه

باشگاه رئال مادرید بار دیگر قصد دارد شانس خود را برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن امتحان کند.

کیلیان امباپه که تابستان گذشته به توافق شخصی با رئال مادرید دست پیدا کرده بود و در آستانه پیوستن به جمع کهکشانی‌ها بود، در نهایت با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای از پیوستن به پرافتخارترین باشگاه اروپا منصرف شد و قراردادش را با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد. حالا خبر می‌رسد که مدیران باشگاه رئال مادرید بار دیگر به فکر جذب این ستاره فرانسوی افتاده‌اند که تنها یک فصل دیگر با PSG قرارداد دارد.

شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا در این خصوص گزارش داد؛ باشگاه رئال مادرید به طور جدی در حال بررسی این موضوع است که آیا ارزش دارد که در این تابستان هری کین را از تاتنهام جذب کند یا اینکه تا تابستان ۲۰۲۴ منتظر کیلیان امباپه باشد. فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید، این ستاره فرانسوی را به عنوان گزینه‌ای مناسب برای مهاجم نوک برای جایگزینی کریم بنزما می‌بیند. پرس می‌خواهد مثلث وینیسیوس، امباپه و رودریگو را در خط حمله رئال داشته باشد.

رسانه اسپانیایی «رلوو» هم ضمن تأیید این خبر مدعی شد؛ باشگاه رئال مادرید در نظر دارد تا تابستان ۲۰۲۴ منتظر امباپه بماند. فلورنتینو پرس، کیلیان را بیشتر از همیشه می‌خواهد. طبق این گزارش؛ کیلیان سیگنال‌هایی ارسال می‌کند که به رئیس رئال مادرید امید‌هایی برای جذب او می‌دهد، چون باشگاه معتقد است که این بال فرانسوی قراردادش را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید نخواهد کرد.

امباپه که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۱۸۰ میلیون یورو تخمین زده شده است، تاکنون در ۲۹۰ بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته و با ۲۱۲ گل‌زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌رود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار