ستاره اتریشی اولین خرید تابستانی بایرن

کنراد لایمر، ستاره اتریشی لایپزیش، با امضای قراردادی رسما به بایرن مونیخ پیوست.

 قرارداد لایمر با لایپزیش در انتهای فصل ۲۳-۲۰۲۲ به پایان رسید و او تصمیم گرفت که به عنوان بازیکن آزاد راهی بایرن مونیخ شود.

پیش از این گفته شده بود که این بازیکن در ماه ژانویه و با ورود به شش ماه پایانی قراردادش با لاپیزیش، با بایرن مونیخ وارد مذاکره شده و قراردادی را با این باشگاه به امضا رسانده است، اما اعلام رسمی این قرارداد دقایقی پیش از سوی باشگاه بایرن انجام شد. 

قرارداد این ستاره اتریشی با بایرن چهارساله است و به این ترتیب او حداقل تا پایان سال ۲۰۲۷ در آلیانز آرنا به میدان خواهد رفت. 

لایمر پس از امضای قراردادش با بایرن به سایت این باشگاه گفت: «این رؤیایی است که برای من به حقیقت تبدیل شده است. بایرن یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیاست و من با تمام وجود برای این باشگاه و هوادارانش بازی خواهم کرد. بایرن همیشه بالاترین اهداف را داشته و من هم همیشه همین‌طور بوده‌ام. من در حال حاضر در جایگاه درستی قرار دارم.
من هرگز توان باختن ندارم. همیشه چه در زمین بازی و چه در هر جای دیگری با تمام وجودم تلاش می‌کنم. از زمانی که بچه کوچکی بودم همین شکلی بودم. در هر بازی و در هر تمرین همیشه صددرصد توان من را می‌بینید. این چیزی است که باید از من انتظار داشته باشید.»

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار