امام جمعه یزد:

همکاری درست سرمایه‌گذاران در فعالیت‌های اقتصادی سبب کاهش تورم می شود

آیت الله محمدرضا ناصری گفت: همکاری بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران در فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی اگر درست و منطقی باشد، نقش کلیدی در کاهش تورم خواهد داشت.

آیت الله محمدرضا ناصری؛ امام جمعه یزد در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد به شعار امسال و کاهش تورم و افزایش تولید در کشور اشاره کرد و گفت: به سرمایه‌داران و بخش خصوصی سفارش می‌شود برای کمک به مردم و رونق تولید فقط به دنبال سود زیاد نباشند و رسالت ملی خود را در کمک به کشور بهتر از قبل انجام دهند. 

امام جمعه یزد بیان کرد: همکاری بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران در فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی اگر درست و منطقی صورت گیرد، نقش کلیدی در تحقق شعار سال و خدمت به مردم بخصوص کاهش تورم دارد که برای شهروندان ایجاد مشکل کرده است.

او به نقش کلیدی پرداخت مالیات برای عمران وآبادانی شهر‌ها اشاره کرد و گفت: باید مودیان به خصوص اصناف و بازاریان نیز طبق مقررات وظایف خود را در قبال موضوع پرداخت مالیات انجام دهند و دولت هم در وصول مالیات، رعایت حال مودیان ضعیف را مدنظر داشته باشد.

آیت الله ناصری یکی از نیاز‌های کشور و یزد را خوراک دام ذکر کرد و گفت: در این موضوع برای قطع وابستگی و داشتن خودکفایی باید دولت و مسئولان همراه با جلب مشارکت بخش خصوصی و برنامه ریزی درزمینه رفع آن اقدام کنند که تحقق آن بسیار امری ضروری و مشکل گشا در حوزه پرورش دام وتولید محصولات دامی است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: باید ایمان و امید که مورد تاکید معظم له است در جامعه بیش از گذشته جاری شود.

آیت الله ناصری گفت: هدف دشمنان امیدزدایی و ایجاد ناامیدی است و باید مسئولان با تلاش و خدمت بیشتر برای تحقق اوامررهبر معظم انقلاب اسلامی و تحقق اهداف حضرت امام راحل (ره) در کشور بکوشند که دشمن به دنبال تضعیف نظام و انقلاب است.

او به سالروز تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی در کشور اشاره کرد و گفت: تربیت نسل جوان بر اساس اهداف انقلاب و در تراز نظام هم در دانشگاه‌ها و هم در مدارس جزو توصیه‌های موکد حضرت امام خمینی (ره) ورهبر معظم انقلاب اسلامی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار