مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ شنبه پایان می‌یابد

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در روز شنبه ۲۰ خرداد خبر داد.

علیرضا کریمیان با اشاره به این که انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز ۱۱ خرداد آغاز شده و تاکنون ادامه دارد، گفت: به منظور مساعدت با متقاضیانی که موفق به انتخاب رشته نشده‌اند این زمان تمدید شد و مجازین به انتخاب رشته می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد نظر خود اقدام کنند و همچنین افرادی که قبلا انتخاب رشته کرده اند در صورت تمایل می‌توانند اطلاعات و انتخاب‌های خود را ویرایش کنند و این مهلت روز شنبه ۲۰ خرداد پایان می‌یابد.

وی با بیان این که تاکنون بیش از ۱۷۴ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: متقاضیان ضرورت دارد در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه اصلاحات آن، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و انتخاب رشته کنند و یا ویرایش مورد نظر را انجام دهند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور درباره مجازین و علاقه‌مندان به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دسته از داوطلبان لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و بر اساس دفترچه و اطلاعیه‌های مربوطه، اقدام به انتخاب رشته کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار