ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس گزارش شده و ممنوعیت تردد در بخشی از این محور اعمال شده است.

ایمان محرابی نیا گفت:  محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل میانک تا گچسر و ضمنا ترافیک سنگین گزارش شده و محور چالوس حدفاصل (میدان امیرکبیر تا شهرستانک) مسیر (رفت و برگشت) تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد از آزادراه تهران - شمال انجام می شود 

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده امامزاده هاشم ،محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های آبسرد و دماوند، آزادراه پردیس - تهران و محور قدیم بومهن - تهران محدوده جاجرود را شاهد هستیم. 

او می گوید:تردد روان در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است‌. 

 محرابی نیا درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها گفت:  ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده هشتگرد و حدفاصل کردان تا گلدشت و حدفاصل گلشهر تا مهرشهر و حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک، آزادراه قم-تهران حدفاصل مرتضی گرد تا میدان جهاد و  محور شهریار-تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس گزارش شده است.

 او درباره  آخرین وضعیت جوی جاده ها گفت: بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، مازندران، تهران، کرمان مرکز و گلستان را شاهد هستیم. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار