فرخ‌زاده:

حج تذکره فرهنگی بزرگ برای مسلمانان است

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس با اشاره به فرا رسیدن ایام حج گفت: ایام حج یکی از آموزنده‌ترین دوران‌های زندگی و یک تذکره فرهنگی بزرگ برای مسلمانان است.

محمد فرخ‌زاده با اشاره به استقبال همیشگی مردم متدین استان فارس از مناسک حج بر لزوم برپایی پرواز‌های مستقیم از شهر شیراز به کشور عربستان در این مراسم تأکید کرد و گفت: با تلاش‌های انجام شده در این زمینه پرواز‌های مذکور با عنوان حرم تا حرم همراه با شهدا از ۱۴ تا ۱۹ خردادماه از فرودگاه شهید دستغیب شیراز در حال انجام است.

او گفت: پرواز زائرین استان فارس به تعداد ۳۳۹۰ نفر در قالب ۲۵ کاروان و همچنین یک کاروان ۱۱۵ نفره از استان کهگیلویه و بویراحمد از فرودگاه شیراز به فرودگاه مدینه منوره عملیاتی می‌شود.

فرخ‌زاده با بیان اینکه ایام حج یکی از آموزنده‌ترین دوران‌های زندگی و یک تذکره فرهنگی بزرگ برای مسلمانان است، گفت: آموزش‌های قبل از ایام حج امسال در نمایشگاه بین‌المللی و در ایام ماه مبارک رمضان و استمرار آن با فرار رسیدن ایام اعزام، یکی از نقاط قوت سال جاری تلقی می‌شود.

به اعتقاد معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس، انتخاب مدیران کاردان، هماهنگی‌های مستمر بین استان و کشور ایران و عربستان از دیگر زحمات شبانه‌روزی همکاران در سازمان حج و زیارت استان فارس است که جای تقدیر و تشکر دارد.

فرخ‌زاده با تأکید بر اینکه لازم است در این سفر به توصیه‌های بزرگان و پرهیز از حواشی و استفاده کامل از مسائل معنویِ آموزش داده شده توجه کرد، گفت: پس از بازگشت از این سفر معنوی نیز باید این فضایل استمرار یابد و در جامعه نشر داده شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار