۵۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای ۵ پروژه راهداری

میزان اعتبار برای اجرای پنج طرح راهداری در بروجن ۵۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

احمد عالی‌پور رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بروجن از اجرای پنج طرح راهداری در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود تمامی این طرح‌ها در کمتر از هفت ماه تکمیل و بهره‌برداری شود.

وی افزود: روکش آسفالت محور بلداجی به سه راهی بلداجی، روکش آسفالت محور بروجن به گردنه قمیشلو، روکش آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی منطقه چغاخور از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.


بیشتر بخوانید


عالی‌پور ادامه داد: روکش آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی سفیددشت- دهنو، روکش آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی نقنه- گرم‌آباد، چشمه - له‌دراز، امام قیس- کردشامی و روکش آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی کُنرک- وستگان از دیگر این طرح‌ها به شمار می‌رود که تمامی این طرح‌ها در کمتر از سه ماه تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

وی اضافه کرد: بهسازی و روکش آسفالت و رفع نقاط حادثه‌خیز محور بروجن به گندمان در محدوده گردنه مروارید نیز از طرح‌های مهم راهداری شهرستان بروجن به شمار می‌رود که امید می‌رود ظرف مدت هفت ماه تکمیل شود.

عالی‌پور، میزان اعتبار برای اجرای این پنج طرح را ۵۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: کاهش تصادفات جاده‌ای، ارتقای ایمنی محور‌ها و تسهیل در رفت و آمد مردم محلی و مسافران از مهمترین اهداف اجرای این طرح‌هاست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
Bakhtiyari
۲۲:۰۲ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
عزیزان راه و راهسازی بفکر ساخت و احیای جاده قدیم چلگرد_بازفت ،راه میانبر بابادی رو در محور ترانزیتی شمال استان هم باشید
مسیری که بی شک باعث کوتاه شدن فراوان مسیر ترانزیتی و زیبای شمال استان به کمتر از نصف خواهد شد که خود در زمان و هزینه و عمر و وقت و ایمنی مسافران و ایمنی ترانزیت بار و مسافر بسیار تاثیر گذار خواهد بود مسیری میانبر و کوتاه که خیر و برکتش هم به استان و خوبه کشور عزیزمان خواهد رسید
آخرین اخبار