نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

نباید انحرافات در خصوصی سازی در مولدسازی تکرار شود

محسن زنگنه گفت:دولت باید مقدمات ورود به بحث مولد سازی را به درستی شناسایی کرده تا مولد سازی دچار انحرافی همچون خصوصی سازی نشود.

محسن زنگنه با اشاره به الزامات پیرو اجرای صحیح مولد سازی دارایی‌های دولت بیان کرد: در حال حاضر مسیری که دولت در زمینه مولد سازی دارایی‌های شروع کرده مسیر خوبی است.

وی تاکید کرد: دولت باید مقدمات ورود به این موضوع را به درستی شناسایی کرده تا مولدسازی دچار انحرافی همچون خصوصی سازی نشود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مولد سازی یکی از پایه‌های اصلی اصلاح ساختار بودجه است، تصریح کرد: این مسئله نیز در جریان اصلاح ساختار بودجه در مجلس مدنظر قرار گرفت و دنبال شد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه متاسفانه بسیاری از دارایی‌ها دولت بلااستفاده مانده و هیچ تاثیر در شرایط دولت ندارد، گفت: بسیاری از این دارایی‌ها می‌تواند آزاد و مولد شده و جای اوراق و بسیاری از مسائل مالی در کشور را بگیرد.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: به واقع تاخیر در اجرا پروژه‌های دولتی هم هزینه‌های این بخش را افزایش داده و هم باعث استهلاک این بخش می‌شود که باید از آن جلوگیری کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار