لیگ بسکتبال NBA

دنور در یک قدمی فتح جام قهرمانی

تیم بسکتبال دنور ناگتس در بازی چهارم از سری فینال لیگ NBA مقابل میامی هیت به پیروزی رسید تا تنها یک پیروزی دیگر تا قهرمانی فاصله داشته باشد.

تیم‌های میامی هیت و دنور ناگتس در بازی چهارم از سری فینال لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، NBA که در سالن «کیسیا سنتر» شهر میامی برگزار شد، صبح امروز شنبه به مصاف هم رفتند که دنور با نتیجه ۱۰۸ بر ۹۵ برنده این بازی بود.

آرون گوردون ۲۷ امتیاز و ۷ ریباند، نیکولا یوکیچ ۲۳ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۴ پاس گل، ۳ توپربایی و ۳ دفاع و جمال ماری ۱۵ امتیاز و ۱۲ پاس گل برای دنور داشتند. جیمی باتلر ۲۵ امتیاز و ۷ ریباند و بم آدبایو ۲۰ امتیاز و ۱۱ ریباند برای میامی کسب کردند.

یوکیچ، ستاره صربستانی دنور، نخستین بازیکن تاریخ لیگ است که در مرحله پلی‌آف، بیش از ۲۵۰ ریباند و ۱۵۰ پاس گل به نام خود ثبت می‌کند.

وینیسیوس، ستاره برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید و نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن، میهمانان ویژه این دیدار در میامی بودند. نیمار برای حمایت از جیمی باتلر به سالن آمده بود.

دنور با این نتیجه، ۳ بر یک در بازی‌شماری از میامی پیش افتاد تا در صورت کسب پیروزی در بازی بعدی که در دنور خواهد بود، جام قهرمانی را در خانه، بالای سر ببرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار