محور مسدود شده کرج - چالوس امروز بازگشایی می شود

مدیرکل امور عملیات راهداری گفت: محور مسدود شده کرج - چالوس که به علت ریزش سنگ مسدود شده است با کمک نیروهای راهداری امروز بازگشایی خواهد شد.

آقای غلامعباس بهرامی نیا گفت: در حال حاضر با توجه به بارش‌های اخیر تنها محور کرج -چالوس به علت ریزش سنگ مسدود است که با کمک نیرو‌های راهداری امروز این محور بازگشایی خواهد شد.
 
به گفته مدیرکل امور عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری، با توجه به بارش‌های روز گذشته در برخی از محور‌ها آب گرفتگی به صورت مقطعی داشته ایم، اما محور مسدود نشده است.
 
او می‌گوید: بارش‌های اخیر باعث ریزش‌های زیادی در سطح جاده شده بود که برخی از محور‌های شمالی در استان‌های البرز و مازندران و شمال استان تهران در سطح جاده شاهد ریزش‌های سنگ بوده ایم. نیرو‌های راهداری وارد عمل شده و بخش‌های که ریرش سنگ داشته اند را به سرعت پاکسازی کردند و محور‌های باقی مانده هم امروز به اتمام خواهد رسید.
 
او بیان کرد: در بخشی از محور‌ها ما آبشستگی داشته ایم و بخشی از محور‌ها تخریب شده بود به طوری که ۱۰۰ تا ۵۰۰ متر در گلستان محور تخریب شده که نیروی‌های راهداری در این حوزه وارد کار شده اند.
مدیرکل امور عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری ارزیابی خسارت مالی در حال انجام است و سازمان راهداری در تمامی استان‌ها با توجه به هشدار‌های هواشناسی که صادر شده است در تمامی محور‌ها آماده باش است و از لحاظ ماشین آلات و تجهیزات به صورت کامل آماده هستیم.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار