الهلال به کمک یوونتوس آمد

یکی از باشگاه‌های فوتبال در عربستان سعودی سعی در استخدام سرمربی تیم فوتبال یوونتوس دارد.

نام ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس هم به لیست بلندبالای گزینه‌های مدنظر مالکان جاه‌طلب تیم‌های فوتبال در عربستان سعودی اضافه شد.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت؛ نمایندگان باشگاه الهلال عربستان سعودی که اخیراً به دنبال جذب لیونل مسی بودند و در نهایت ناکام ماندند، اکنون در صدد استخدام سرمربی ایتالیایی یوونتوس هستند و گویا این مذاکره جدی شده است. مذاکرات از دو روز پیش با ارائه پیشنهاد به آلگری آغاز شد و مربی بانوی پیر فعلاً از دادن جواب منفی خودداری کرده و می‌خواهد جزئیات بیشتری درباره پروژه تیم سعودی بداند تا درباره آن تصمیم نهایی را بگیرد.

پروژه استخدام آلگری که گویا واسطه‌های میان دو طرف به آن عنوان ایتالیایی «آلگری دِ اَرَبیا» داده‌اند، در حالی کلید خوردن است که پیش از او باشگاه سعودی سعی در استخدام تیته سرمربی سابق تیم ملی برزیل داشت. طبق ادعای منابع نزدیک به باشگاه الهلال در عربستان، پیشنهاد طرف سعودی به سرمربی یوونتوس آن‌قدر چشمگیر هست که بتواند او را برای مربیگری در خاور میانه متقاعد کند.

آلگری به دلیلی ناکامی در کسب جام با یوونتوس برای دومین فصل متوالی به شدت از سوی هواداران تحت فشار قرار دارد و باشگاه تورینی هم بدش نمی‌آید که با او قطع همکاری کند البته بدون هزینه یا حداقل کمترین هزینه ممکن، اما با شرایط موجود اخراج آلگری با توجه به دو فصل باقی مانده به پایان قرارداد او و دستیارانش بالغ بر ۴۰ میلیون یورو هزینه برای بیانکونری به همراه خواهد داشت. گاتزتا مدعی شده است که آلگری تا چند روز دیگر تصمیم نهایی درباره آینده‌اش برای ماندن در یوونتوس یا ترک این تیم و پیوستن به الهلال را اتخاذ خواهد کرد.

یکی از عوامل مهمی که ممکن است در تصمیم‌گیری آلگری تأثیرگذار باشد، خانواده است که پیش از این هم بر اساس آن تصمیمات خود را اتخاذ کرده است.

برچسب ها: آلگری ، یوونتوس ، الهلال
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار