کشف انبار ۱۰۰ میلیارد ریالی لاستیک قاچاق در آذربایجان‌غربی

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۵ هزار حلقه لاستیک قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال با تلاش پلیس امنیت اقتصادی استان کشف شده است.

سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: با دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر قاچاق و ورود غیر قانونی محموله بزرگ لاستیک به کشور در پوشش سهمیه یکی از شرکت‌های تعاونی مرزنشینان توسط یکی از شهروندان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان و انتظامی شهرستان سردشت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و هماهنگی قضایی متهم را شناسایی و در بازرسی از انبار او، ۵ هزار و ۶۶۸ حلقه لاستیک به صورت قاچاق و فاقد هرگونه مدارک قانونی کشف کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربیی با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم دستگیر شد، اضافه کرد: با هماهنگی قضایی تمامی لاستیک‌ها توقیف شده و به همراه متهم به مقر پلیس انتقال یافتند.

سردار جهانبخش ادامه داد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده و متهم دستگیر شده نیز برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

وی از مردم خواست در افزایش امنیت اجتماعی بیش از پیش با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.